دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل وسترو Dell Vostro 1500

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

های ولتاژدل وسترو 1500

در برخی از لپ تاپ هاکه lcd استفاده شده است برای اتصال به مادربرد یک برد دیگر به نام های ولتاژ به آن متصل میگردد و باعث تصویر دار شدن دستگاه می گردد در برخی دستگاه ها اگر فلت led داشته باشد می توانید led جایگزین نمایید. مدل Dell Vostro 1500 صفحه نمایش آن lcd می باشد و حتما برای تصویر نیاز به های ولتاژ می باشد .

برد گرافیک دل وسترو 1500

نوت بوک دل اینسپایرون 1500 علاوه بر مادربرد برد گرافیک جداگانه نیز دارند قسمت چیپ گرافیک در روی برد کوچکی به صورت مجزا قرار گرفته است  در صورتی که مادربرد با گرافیک باشد حتما برد گرافیک نیز باید به مادربرد متصل گردد. در اغلب مادربرد ها گرافیک بر روی برد اصلی میباشد و در برخی مانند این مدل بصورت جداگانه است. 

برد سوئیچ وای فای دل وسترو 1500

دستگاه Dell Vostro 1500 برای دسترسی راحت و سریع تر دارای برد کوچکی می باشد با عنوان برد سوئیچ وای فای که در قسمتی از قاب c وd قرار گرفته است و سوکتی کشویی دارد که با هر بار چپ وراست کردن آن شما می توانید راحت تر و سریع تر به اینترنت متصل می شوید. این برد کوچک بواسطه فلت رشته ای به مادربرد متصل می شود. این برد دسترسی به روشن کردن وای فای را راحت تر می نماید.

برد هدفون دل وسترو 1500

لپ تاپ Dell Vostro 1500 دارای برد صدا می باشد در روی این برد کوچک جک های هدفون وظیفه خروجی صدا ها و.... را به عهده دارد. در بعضی از دستگاه ها برد usb و صدا یکی می باشد اما در این مدل برد صدا تنها است .این برد ها با اتصال به مادربرد کارایی خود را نشان می دهد.

برد سوئیچ دل وسترو 1500

در هر دستگاه Dell Vostro 1500 برای خاموش و روشن کردن از دکمه ای که اکثرا روی قاب کیبرد به عنوان on/off مشخص شده است استفاده می شود.که به عنوان برد سوئیچ نام برده می شود. بردی کوچک است که توسط فلت رشته ای به مادربرد متصل می شود. کار اصلی آن خاموش و روشن کردن نوت بوک می باشد.که اصولا این برد در نزدیک ترین قسمت در زیر قاب کیبرد زیر دکمه خاموش و روشن قرار میگیرد و با هر بار فشار دستگاه را می توان خاموش و روشن نمود.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات