دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل وسترو 1510 Dell Vostro

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

های ولتاژ دل وسترو1510

دستگاه های قدیمی همانند dell vostro 1510 صفحه نمایش آن ها نیز lcd می باشد و دارای لامپ هستند سیم لامپ ها به یک برد متصل می شود که های ولتاژ نام داردو باعث نور صفحه می شود. های ولتاژ ها گاهی در برخی مدل ها در برند های مختلف یکسان هستند.

برد نور دل وسترو 1510

لپ تاپ dell vostro 1510 در قسمت قاب c وd چند چراغ وجود دارد این چراغ ها توسط بردی به نام برد نور روشن می شود و این برد توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد.در زمان باز و بسته کردن درب دستگاه خاموش و روشن می گردد.

برد فینگر پرینت دل وسترو 1510

نوت بوک dell vostro 1510 دارای برد فینگر پرینت می باشد در قسمت قاب c قرار میگیرد در کنار تاچ موس زمانی که شما نیاز به بالا پایین کردن صفحات در صفحه نمایش دارید می توانید با دسترسی به این رول کوچک این کار را انجام دهید.

برد سوئیچ دل وسترو 1510

شما برای خاموش کردن و روشن کردن نوت بوک dell vostro1510 باید دکمه on/off را فشار دهید در زیر این دکمه بردی وجود دارد که با هر بار فشار آن خاموش و روشن می شود این برد در قسمتی از قاب c قرار میگیرد و توسط فلت به مادربرد متصل می شود. 

برد یو اس بی دل وسترو 1510

در دستگاه dell vostro 1510 برای انتقال اطلاعات از بردی بنام برد usb استفاده می شود یکی از رایج ترین انتقال اطلاعات از طریق usbها انجام می گردد که در این مدل دارای برد کوچک می باشد توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد و انتقال اطلاعات انجام می شود.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات