دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل وسترو 3500 Dell Vostro

برد رم ریدر دل 3500امروزه برای ورود اطلاعات به دستگاه ها راه های متفاوتی وجو دارد اصلی ترین آن فلش هست اما در ورود اطلاعات راه های ارتباطی زیادی وجود دارد یکی دیگر از آن ها رم ها می باشد در نوت بوک Dell Vostro 3500 بردی به نام برد رم ریدر که با گذاشتن رم در داخل آن اطلاعات وارد دستگاه می شود این..
1,111,800 ریال
برد سوئیچ دل 3500برد سوئیچ این مدل لپ تاپ دارای برد کوچکی است که دکمه سوئیچ بر روی آن قرار دارد و همچنین فلت رشته ای به آن متصل می باشد که در صورت پارگی و آسیب به فلت ریبون کارکرد برد سوییچ دچار مشکل می شود. بنابراین در صورتی که برد سوئیچ دچار مشکل شد ، فلت ریبون آن را چک نمایید. شما می توانید ق..
795,700 ریال
FingerPrint Board Laptop Dell Vostro 3500_54-25008-191برد فینگر پرینت دل 3500فینگر پرینت یک دستگاه ورودی داده‌های دیجیتالی است که اثر انگشت انسان را می خواند و آن را به مجموعه تصاویر ۲ بعدی و ۳ بعدی قابل پردازش در نرم‌ افزارهای اثر انگشت تبدیل می نماید. نوت بوک دل Vostro 3500 دارای..
784,800 ریال
برد مدیا لپ تاپ دل Vostro 3500_56-41010-371
نا موجود
برد مدیا دل 3500نوت بوک Dell Vostro 3500 در همان قسمتی که برد سوئیچ قرار دارد در سمت راست بالای قاب C بردی به عنوان برد مدیا نیز هست که این برد دارای 3 دکمه می باشد اولی برای تنظیمات دومی خروجی تصویر و سومی برای اینترنت می باشد و این برد جهت سرعت بخشیدن در این سه مورد می باشد. شما با فشار دادن م..
برد پاور لپ تاپ دل Vostro 3500_09627-1
نا موجود
برد پاور دل 3500خاموش شدن یکباره پاور بدون اعلام هشدار می تواند در خرابی و مشکلات پاور لپ تاپ تاثیرگذار باشد. ویروسی شدن سیستم ، بروز مشکلات سخت افزاری و گرم شدن بیش از حد دستگاه را می توان از عوامل مهم این مشکل برشمرد. در چنین مواقعی اطمینان حاصل کردن از سالم بودن پاور به وسیله دستگاه تستر پاور..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

برد مدیا Dell Vostro 3500

نوت بوک Dell Vostro 3500 در همان قسمتی که برد سوئیچ قرار دارد در سمت راست بالای قاب C بردی به عنوان برد مدیا نیز هست که این برد دارای 3 دکمه می باشد اولی برای تنظیمات دومی خروجی تصویر و سومی برای اینترنت می باشد و این برد جهت سرعت بخشیدن در این سه مورد می باشد شما با فشار دادن دکمه مربوطه می توانید سریع تر کار مورد نظر را انجام دهید.

برد صدا Dell Vostro 3500

لپ تاپ Dell Vostro 3500 دارای بردی می باشد که جک های صدا بر روی آن لحیم شده است شما با وارد کردن هدفون به آن می توانید صدا را در آن گوش کنید این برد توسط فلت های رشته ای با سایز های مربوطه به مادربرد متصل گردیده و این اتصال باعث می شود که برد کارایی داشته باشد.

برد سوئیچ Dell Vostro 3500

در هر دستگاه Dell Vostro 3500 برای خاموش و روشن کردن از دکمه ای که اکثرا روی قاب کیبرد به عنوان on/off مشخص شده است استفاده می شود.که به عنوان برد سوئیچ نام برده می شود. کار اصلی آن خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد.که اصولا این برد در نزدیک ترین قسمت در زیر قاب c دستگاه زیر دکمه خاموش و روشن قرار میگیرد. 

برد رم ریدر Dell Vostro 3500 

نوت بوک Dell Vostro 3500 دارای برد های جانبی می باشد که به برد اصلی یا همان مادربرد متصل می گردد یکی از این برد ها برد رم ریدر می باشد که خشابی که در آن مموری قرار میگیرد در این برد داخل می شود و اطلاعات از طریق این برد کوچک متصل شده به مادربرد نمایش داده می شود و در کل کار این برد انتقال داده خارجی به داخل دستگاه می باشد.

برد فیش برق Dell Vostro 3500

لپ تاپ Dell Vostro 3500 دارای برد کوچکی می باشد که جک پاور بر روی آن قرار دارد شارژ با اتصال به آن می تواند باتری دستگاه را شارژ کند. اتصال این برد کوچک به مادربرد نیز بسیار اهمیت دارد که توسط فلت های رشته ای این اتصال بوجود می آید. جک پاور این دستگاه بصورت لحیمی می باشد.
 

سوالات متداول

بردهای جانبی ها دارای یک هفته مهلت تست بوده که این مهلت تست شامل ایرادات فیزیکی نمیشود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات