دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل وسترو 3500 Dell Vostro

نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

برد مدیا dell vostro 3500

نوت بوک dell vostro 3500درهمان قسمتی که برد سوئیچ قرار دارد در سمت راست بالای قاب c  بردی به عنوان برد مدیا نیز هست که این برد دارای 3 دکمه می باشد اولی برای تنظیمات دومی خروجی تصویر و سومی برای اینترنت می باشد و این برد جهت سرعت بخشیدن در این سه مورد می باشد شما با فشار دادن  دکمه مربوطه می توانید سریع تر کار مورد نظر را انجام دهید.

برد صدا dell vostro 3500

لپ تاپ dell vostro 3500 دارای بردی می باشد که جک های صدا بر روی آن لحیم شده است شما با وارد کردن هدفون به آن می توانید صدا را در آن گوش کنید این برد توسط فلت های رشته ای با سایز های مربوطه به مادربرد متصل گردیده و این اتصال باعث می شود که برد کارایی داشته باشد.

برد سوئیچ dell vostro 3500

در هر دستگاه dell vostro 3500 برای خاموش و روشن کردن از دکمه ای که اکثرا روی قاب کیبرد به عنوان on/off مشخص شده است استفاده می شود.که به عنوان برد سوئیچ نام برده می شود. کار اصلی آن خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد.که اصولا این برد در نزدیک ترین قسمت در زیر قاب c دستگاه  زیر دکمه خاموش و روشن قرار میگیرد. 

برد رم ریدر dell vostro 3500 

نوت بوک dell vostro 3500 دارای برد های جانبی می باشد که به برد اصلی یا همان مادربرد متصل می گردد یکی از این برد ها ,برد رم ریدر می باشد که خشابی که در آن مموری قرار میگیرد در این برد داخل می شود و اطلاعات از طریق این برد کوچک متصل شده به مادربرد نمایش داده می شود و در کل کار این برد انتقال داده خارجی به داخل دستگاه می باشد.

برد فیش برق dell vostro 3500

لپ تاپ dell vostro 3500 دارای برد کوچکی می باشد که جک پاور بر روی آن قرار دارد شارژ با اتصال به آن می تواند باتری دستگاه را شارژ کند.اتصال این برد کوچک به مادربرد نیز بسیار اهمیت دارد که توسط فلت های رشته ای این اتصال بوجود می آید.جک پاور این دستگاه بصورت لحیمی می باشد.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات