دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل ایکس پی اس ال Dell XPS L502

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

فلت برد usb dell xps l502x

نوت بوک dell xps l502x برای اتصال برد usb به مادربرد از فلتی که مخصوص همین برد و دستگاه می باشد بر خلاف اکثر برد های داخلی که با فلت رشته ای به مادربرد متصل می گردد این مدل برد usb با فلت مخصوص خود که رنگ طلایی دارد به مادربرد متصل می گردد.

برد usb dell xps l502x    

نوت بوک dell xps l502x برد کوچکی دارد  که به برد یو اس بی نام برده می شود.usb ها ورودی اطلاعات می باشد با ورود فلش در آن اطلاعات به دستگاه منتقل می گردد و یکی از ورودی های اصلی و رایج امروزه می باشد. این برد توسط فلت مخصوص خود به مادربرد متصل می گردد. در صورت قطعی در فلت را شکستگی در لحیم پایه ها باید تعویض نمایید.

برد نور و مدیا dell xps l502x

لپ تاپ dell xps l502x در قسمت قاب c و d چندین چراغ وجود دارد این چراغ ها توسط بردی به نام برد نور روشن می شود و این برد توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد. و با روشن شدن این چراغ ها نوری بین دو قاب روشن می شود . مکانی که برد سوئیچ قرار دارد در سمت راست بالای قاب c بردی به عنوان برد مدیا نیز هست که این برد دارای 3 دکمه می باشد اولی برای تنظیمات دومی خروجی تصویر و سومی برای اینترنت می باشد و این برد جهت سرعت بخشیدن می باشد شما با فشار دادن هر کدام از این دکمه ها می توانید سریع تر کار مورد نظر را انجام دهید.در این مدل دستگاه برد لایت و مدیا بر روی یک برد می باشد.

برد سوئیچ dell xps l502x 

لپ تاپ dell xps l502x برد های جانبی دارد یکی از این برد ها برد سوئیچ می باشد. این برد کارایی خاموش و روشن کردن دستگاه را دارد شما با هر بار فشار می توانید دستگاه را on یا off نمایید. این برد به مادربرد متصل می گردد و در زیر دکمه خاموش و روشن قرار می گیرد .
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات