دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ دل ایکس پی اس ام Dell XPS M1530

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

برد یو اس بی dell xps m1530 

در دستگاه dell xps m1530 برای انتقال اطلاعات از بردی به نام برد usb استفاده می شود یکی از رایج ترین انتقال اطلاعات usbها می باشد که این مدل دارای برد کوچک می باشد توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد و اطلاعات درون فلش بر روی led نمایش داده می شود. 

برد برق dell xps m1530   

نوت بوک dell xps m1530 دارای برد کوچکی می باشد که جک برق بر روی آن قرار دارد شارژ با اتصال به آن می تواند باطری دستگاه را شارژ کند و باعث روشن شدن دستگاه شود. اتصال این برد کوچک به مادربرد نیز بسیار اهمیت دارد که توسط فلت های رشته ای این اتصال بوجود می آید.

برد فینگر پرینت dell xps m1530  

نوت بوک dell xps m1530 دارای برد فینگر پرینت می باشد در قسمت قاب c قرار میگیرد در کنار تاچ موس زمانی که شما نیاز به بالا پایین کردن صفحات در صفحه نمایش دارید می توانید با دسترسی به این رول کوچک این کار را انجام دهید. فینگر پرینت خود به تنهایی دارای برد می باشد.

برد سوئیچ  dell xps m1530

در هر دستگاه dell xps m1530 برای خاموش و روشن کردن از دکمه ای که اکثرا روی قاب کیبرد به عنوان on/off مشخص شده است استفاده می شود.که به عنوان برد سوئیچ نام برده می شود. کار اصلی آن خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد.که اصولا این برد در نزدیک ترین قسمت در زیر قاب c دستگاه  زیر دکمه خاموش و روشن قرار میگیرد و با هر بار فشار دستگاه را می توان خاموش و روشن نمود. 

برد led dell xps m1530 

لپ تاپ dell xps m1530 در قسمت قاب c و d چندین چراغ وجود دارد این چراغ ها توسط بردی به نام برد نور روشن می شود و این برد توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد. و با روشن شدن این چراغ ها نوری بین دو قاب روشن می شود .  که خود دارای برد کوچک و مجزا می باشد.

های ولتاژ dell xps m1530

دستگاه های قدیمی همانند dell xps m1530 صفحه نمایش آن ها نیز lcd می باشد و دارای لامپ هستند سیم لامپ ها به یک برد متصل می شود که های ولتاژ نام داردو باعث نور صفحه می شود. های ولتاژ ها گاهی در برخی مدل ها در برند های مختلف یکسان هستند.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات