دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ اچ پی کامپک HP Compaq 620

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

برد کلیک تاچ پد اچ پی کامپک 620

بردی است که روی مادربرد قرار گرفته که با فلتی رشته ای به سوکتی که روی برد اصلی هست وصل میشود و باعث به کار افتادن کلیک های چپ و راست تاچ پد میشود. اگر سوکت این برد از روی مادربرد قطع شود یا پاره شود کلیک ها دیگر کار نمیکند.شما میتوانید قیمت خرید برد کلیک تاچ پد HP COMPAQ 620 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد تبدیل درایو اچ پی کامپک 620

به بردی گفته میشود که روی مادربرد قرار میگیرد و 2 سوکت دارد که یک سمت آن به درایو وصل میشود وسمت دیگر آن بر روی مادربرد نصب میشود.شما میتوانید قیمت خرید برد تبدیل درایو HP COMPAQ 620 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد تبدیل هارد اچ پی کامپک 620

به بردی گفته میشود که روی مادربرد قرار میگیرد و 2 سوکت دارد که یک سمت آن به هارد وصل میشود و سمت دیگر آن به مادربرد نصب میشود.شما میتوانید قیمت خرید برد تبدیل درایو HP COMPAQ 620 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد صدا اچ پی کامپک 620

نوت بوک برد داخلی دارد با عنوان برد صدا که جک های صدا بر روی آن لحیم شده است که با ورود کابل هدفون در آن شما می توانید خروجی صدا را دریافت کنید.روی این برد کابل فلت باریکی لحیم شده که سمت دیگر ان به روی مادربرد وصل میشود.شما میتوانید قیمت خرید برد صدا HP COMPAQ 620 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد سوئیچ اچ پی کامپک 620

برای خاموش و روشن کردن دستگاه نیاز به برد on/off دارد که با نام برد سوئیچ نیز شناخته می شود این برد کوچک با فلت های رشته ای در سایز های مختلف به مادربرد متصل می گردد و در زیر قسمت دکمه خاموش و روشن قاب دستگاه قرار میگیرد شما با هر بار فشار می توانید دستگاه را خاموش و روشن نمایید.شما میتوانید قیمت خرید برد سوئیچ HP COMPAQ 620 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات