دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ اچ پی الایت بوک HP EliteBook 8540

برد گرافیک لپ تاپ اچ پی EliteBook 8540_LS-4951P
نا موجود
Board VGA Laptop HP EliteBook 8540_LS-4951Pاين مدل برد گرافیک ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد...
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

برد گرافیک اچ پی الایت بوک 8540

وظیفه برد گرافیک این است که عامل تصویر دادن لپ تاپ و سرعت بخشیدن و انجام کارهای گرافیکی است.روی این برد یک عدد چیپ گرافیک وجود دارد.شما میتوانید قیمت خرید برد گرافیک HP ELITEBOOK 8540 را در این صفحه مشاهده نمایید.  

برد سنسور نور اچ پی الایت بوک  8540

با باز و بست درب لپ تاپ سنسور عمل میکند و این سنسور باعث میشود نور صفحه خاموش و روشن شود.این برد به وسیله فلت به روی مادربرد نصب میشود.یه سمت فلت به روی برد لحیم شده و سمت دیگر روی مادربرد وصل میشود.شما میتوانید قیمت برد سنسور دربHP  ELITEBOOK 8540 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد فینگر پرینت اچ پی الایت بوک 8540

حسگر اثر انگشت لپ تاپ یا همان فینگر پرینت تکتولوژی چندان جدیدی نیست. فینگر پرینت‌ها در واقع دستگاه‌های ورودی داده‌های دیجیتالی هستند که با خواندن اثر انگشت انسان، آن را به مجموعه تصاویر 2 و 3 بعدی قابل پردازش در نرم‌افزارهای اثر انگشت تبدیل می‌کنند.شما میتوانید قیمت خرید برد فینگر پرینت HP ELITEBOOK 8540 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات