دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion DV2000

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

برد سوئیچ وایرلس اچ پی پاویلیون DV2000

لپ تاپ برای دسترسی راحت و سریع تر دارای برد کوچکی می باشد با عنوان برد سوئیچ وایرلس که در قسمتی از قاب پایینی قرار گرفته است و سوکتی کشویی دارد که با هر بار چپ و راست کردن آن شما می توانید راحت تر و سریع تر به اینترنت متصل می شوید. این برد کوچک بواسطه فلت رشته ای به مادربرد متصل می شود. این برد دسترسی به روشن کردن وای فای را راحت تر می نماید.شما میتوانید قیمت خرید برد سوئیچ وایرلس HP PAVILION DV2000 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد صدا لپ تاپ اچ پی پاویلیون DV2000

لپ تاپ دارای بردی می باشد که جک های صدا بر روی آن لحیم شده است شما با وارد کردن هدفون به آن می توانید صدا را در آن گوش کنید این برد توسط فلت های رشته ای با سایز های مربوطه به مادربرد متصل گردیده و این اتصال باعث می شود که برد کارایی داشته باشد.شما میتوانید قیمت خرید برد صدا HP PAVILION DV2000 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد یو اس بی لپ تاپ اچ پی پاویلیون DV2000

در دستگاه برای انتقال اطلاعات از بردی به نام برد USB استفاده می شود یکی از رایج ترین انتقال اطلاعات USB ها می باشد که این مدل دارای برد کوچک می باشد توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد و اطلاعات درون فلش بر روی صفحه نمایش داده می شود. شما می توانید قیمت خرید برد یو اس بی HP PAVILION DV2000 را در این صفحه مشاهده نمایید.

تبدیل هارد لپ تاپ اچ پی پاویلیون DV2000

تبدیل هارد یا همان برد هارد وظیفه انتقال اطلاعات را دارد یعنی اگر این تبدیل به هارد وصل نباشد نمیتوان از هارد استفاده کرد.سوکت این تبدیل به انتهای هارد وصل میشود و کار خود راشروع میکند.شما میتوانید قیمت خرید تبدیل هارد HP PAVILION DV2000 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد سوئیچ لپ تاپ اچ پی پاویلیون DV2000

در همه لپ تاپ ها برای خاموش و روشن کردن از دکمه ای که اکثرا روی قاب کیبرد به عنوان on/off مشخص شده است استفاده می شود.که به عنوان برد سوئیچ نام برده می شود. بردی کوچک است که توسط فلت های رشته ای در مدل های متفاوت  به مادربرد متصل می شود. کار اصلی آن خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد.شما میتوانید قیمت خرید برد سوئیچ HP PAVILION DV2000 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات