دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion DV4-1000

Board Media Laptop HP Pavilion DV4-1000_DV4-2000_LS-410LPاين مدل برد مدیا ممکن با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد.  ..
512,300 ریال
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

برد صدا لپ تاپ اچ پی پاویلیون اچ پی DV4-1000

لپ تاپ اچ پی DV4 دارای برد کوچکی است که روی آن 3 عدد سوکت هدفون وجود دارد.وظیفه این سوکت ها پخش و انتقال صدا است.این برد به وسیله فلت رشته ای باریکی به روی مادربرد نصب میشود.شما میتوانیدقیمت خرید برد صدا HP PAVILION DV4-1000 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد یو اس بی اچ پی پاویلیون DV4-1000

دستگاه ها علاوه بر برد اصلی که مادربرد نام دارد دارای برد های کوچکی نیز است که هر کدام وظیفه ای را دارند یکی از این بردها برد usb می باشد از طریق usb اطلاعات خارجی توسط این پورت به داخل دستگاه ورود می کند و شما می توانید اطلاعات خارجی را مشاهده نمایید و یکی از رایج ترین ورودی ها می باشد.شما می توانید قیمت خرید برد یو اس HP PAVILION DV4-1000 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد سوئیچ اچ پی پاویلیون DV4-1000

لپ تاپ ها برای خاموش و روشن کردن دستگاه نیاز به برد on/off دارد که با نام برد سوئیچ نیز شناخته می شود این برد کوچک با فلت های رشته ای در سایز های مختلف به مادربرد متصل می گردد و در زیر قسمت دکمه خاموش و روشن قاب دستگاه قرار میگیرد شما با هر بار فشار می توانید دستگاه را خاموش و روشن نمایید.شما میتوانید قیمت خرید برد سوئیچ HP PAVILION DV4-1000 را د راین صفحه مشاهده نمایید.

برد مدیا اچ پی پاویلیون DV4-1000

لپ تاپHP DV4-1000 درهمان قسمتی که برد سوئیچ قرار دارد در سمت راست بالای قاب c بردی به عنوان برد مدیا نیز هست که این برد دارای 3 دکمه می باشد اولی برای تنظیمات دومی خروجی تصویر و سومی برای اینترنت می باشد و این برد جهت سرعت بخشیدن در این سه مورد می باشد شما با فشار دادن می توانید سریع تر کار مورد نظر را انجام دهید.شما میتوانید قیمت خرید برد مدیا HP PAVILION DV4-1000 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات