دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion Dv6-3000

Board Switch Laptop HP Pavilion DV6-3000_DA0LX6PB4D0اين مدل برد سوئیچ ممکن است با ريورژن (REV) هاي متفاوتي موجود باشد. درصورتي که ريورژن (REV) کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد.  ..
1,242,600 ریال
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

برد سوئیچ اچ پی پاویلیون DV6-3000

در هر لپ تاپ برای خاموش و روشن کردن از دکمه ای که اکثرا روی قاب کیبرد به عنوان on/off مشخص شده است استفاده می شود.که به عنوان برد سوئیچ نام برده می شود. بردی کوچک است که توسط فلت های رشته ای در مدل های متفاوت به مادربرد متصل می شود. کار اصلی آن خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد.شما میتوانید قیمت خرید برد سوئیچ HP PAVILION DV6-3000 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد یو اس بی اچ پی پاویلیون DV6-3000

هر دستگاه برای انتقال داده های خارجی به داخل دستگاه نیاز به یک رابط دارند که این رابط ها متفاوت هستند یکی از متداول ترین آن ها جک های یو اس بی می باشد  در این دستگاه یو اس بی بر روی یک برد کوچک به مادربرد اتصال داده می شود و زمانی که فلش خارجی به یو اس بی متصل می گردد اطلاعات به مادربرد منتقل شده و در دستگاه قابل مشاهده می باشد.شما میتوانید قیمت خرید برد یو اس بی HP PAVILION DV6-3000 را در این صفحه مشاهده نمایید.

تبدیل درایو اچ پی پاویلیون DV6-3000

تبدیل درایو به سوکتی گفته میشود که 2 سر دارد یک سر سوکت آن به مادربرد وصل میشود و یک سوکت دیگر آن به دی وی دی رایتر لپ تاپ.اگر این تبدیل در لپ تاپ وجود نداشته باشد شما نمیتوانید از دی وی دی رایتر دستگاه خود به خوبی استفاده کنید.شما میتوانید قیمت خرید بتدیل درایو HP PAVILION DV6-3000 را در این صفحه مشاهده نمایید.

تبدیل هارد اچ پی پاویلیون DV6-3000

اگر در داخل لپ تاپ قطعه ای که با نام تبدیل هارد است نباشد به هیچ وجه نمیتوان از هارد دستگاه استفاده کرد و کار نمیکند.این تبدیل با یک فلت باریک به روی مادربرد نصب میشود.شما میتوانید قیمت خرید تبدیل هارد HP PAVILION DV6-3000 ار در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات