دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion G6-1000

نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

برد یو اس بی اچ پی پاویلیون G6-1000

در هر دستگاه برای انتقال اطلاعات از بردی به نام برد usb استفاده می شود یکی از رایج ترین انتقال اطلاعات usbها می باشد که این مدل دارای برد کوچک می باشد توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد و اطلاعات درون فلش بر روی led نمایش داده می شود. شما می توانید قیمت خرید برد یو اس بی HP PAVILION G6-1000 را مشاهده نمایید.

برد سوئیچ اچ پی پاویلیون G6-1000

هر نوت بوک برای خاموش ویا روشن شدن از دکمه ی خاموش روشن  که بر روی قاب کیبرد قرار دارد انجام میشود اما در زیر این قاب برد کوچکی وجود دارد که باعث انجام این کار می شود به آن برد سوئیچ می گویند که وظیفه آن می باشد.شما می توانید قیمت خرید برد سوئیچ HP PAVILION G6-1000 را در این صفحه مشاهده نمایید. 

برد نور اچ پی پاویلیون G6-1000

داخل لپ تاپ قطعه ای کوچی وجود دارد که برد نور نام دارد این برد به وسیله فلتی که روی ان لحیم شده است روی مادربرد نصب میشود و باعث میشود قسمت هایی در پایین قاب کف و قاب بالایی لپ تاپ روشن میشود.شما میتوانید قیمت خرید برد نورHP PAVILION G6-1000 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد کلیک تاچ پد اچ پی G6-1000

بر روی مادربرد بردی هست به نام برد کلیک که این برد به وسیله 2 عدد دکمه ای که روی آن لحیم شده است و فلتی که روی آن نصب شده زمانی که روی مادربرد وصل میشود باعث میشود کلیک های چپ و راست کار کند.شما میتوانید قیمت خرید برد کلیک تاچ پد HP PAVILION G6-1000 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

برد تبدیل درایو اچ پی پاویلیون G6-1000
 

در لپ تاپ قطعه ای وجود دارد به نام تبدیل درایو که یک سمت این برد به مادربرد و سمت دیگر به دی وی دی رایتر وصل میشود.درایو لپ تاپ به وسیله این برد میتواند کار خود را انجام دهد.شما میتوانید قیمت خرید برد تبدیل درایو HP PAVILION G6-1000 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات