دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ اچ پی پروبووک HP Probook 4530S

نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

برد سوئیچ اچ پی پروبوک 4530

هر نوت بوک برای خاموش ویا روشن شدن از دکمه ی خاموش روشن که بر روی قاب کیبرد قرار دارد انجام میشود اما در زیر این قاب برد کوچکی وجود دارد که باعث انجام این کار می شود به آن برد سوئیچ می گویند که وظیفه آن می باشد.شما می توانید قیمت خرید برد سوئیچ HP PROBOOK 4530 را در این صفحه مشاهده نمایید. 

برد سنسور درب اچ پی پروبوک 4530

با باز و بست درب لپ تاپ سنسور عمل میکند و این سنسور باعث میشود نور صفحه خاموش و روشن شود.این برد به وسیله فلت به روی مادربرد نصب میشود.یه سمت فلت به روی برد لحیم شده و سمت دیگر روی مادربرد وصل میشود.شما میتوانید قیمت برد سنسور درب HP PROBOOK 4530 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد کلیک تاچ پد اچ پی پروبوک 4530

به بردی گفته میشود که روی مادربرد قرار گرفته که با فلتی رشته ای به سوکتی که روی برد قرار گرفته وصل میشود و باعث به کار افتادن کلیک های چپ و راست تاچ پد میشود. اگر سوکت این برد از روی مادربرد قطع شود یا پاره شود کلیک ها دیگر کار نمیکند.شما میتوانید قیمت خرید برد کلیک تاچ پد HP PROBOOK 4530 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد سوئیچ وای فای اچ پی پروبوک 4530

دستگاه HP 4530 برای دسترسی راحت و سریع تر دارای برد کوچکی می باشد با عنوان برد سوئیچ وای فای که در قسمتی از قاب c ویا d قرار گرفته است و سوکتی کشویی دارد که با هر بار چپ وراست کردن آن شما می توانید راحت تر و سریع تر به اینترنت متصل می شوید. این برد کوچک به مادربرد متصل می شود. این برد دسترسی به روشن کردن وای فای را راحت تر می نماید. شما میتوانید قیمت خرید برد سوئیچ وای فای HP PROBOOK 4530 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد فینگر پرینت اچ پی پروبوک 4530

این برد بسیار کوچک و ظریف است که به وسیله فلتی که به برد فینگر وصل شده و یک سمت دیگر به ماردبرد وصل میشود باعث راه انداختن فینگر پرینت میشود و آن به درستی عمل میکند.برای تعویض فلت آن حتما تعداد پین ها باید یکی باشد.شما میتوانید قیمت خرید برد فینگر پرینت HP PROBOOK 4530 را در این صفحه مشاهده نمایید.

تبدیل درایو اچ پی پروبووک 4530

به سوکتی گفته میشود که به وسیله یک فلت که به درایو نوت بوک وصل میشود باعث میشود دی وی رایتر لپ تاپ کارکند.یعنی اگر این این سوکت که تبدیل نام دارد.

برد رم ریدر و صدا اچ پی پروبوک 4530

لپ تاپ HP 4530 دارای برد های جانبی می باشد که به برد اصلی یا همان مادربرد متصل می گردد یکی از این برد ها ,برد رم ریدر می باشد که خشابی که در آن مموری قرار میگیرد در این برد داخل می شود و اطلاعات از طریق این برد کوچک متصل شده به مادربرد نمایش داده می شود و در کل کار این برد انتقال داده خارجی به داخل دستگاه می باشد.روی این برد سوکت های هدفون هم قرار دارد که کابل به آن وصل میشود صدا را پخش میکند.شما میتوانید قیمت خرید برد رم ریدر وصدا HP PROBOOK 4530 ار در این صفحه مشاهده نمایید. 
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات