دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ اچ پی پروبووک HP Probook 4540

نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

برد فینگر پرینت اچ پی پروبوک 4540

لپ تاپ دارای برد فینگر پرینت می باشد در قسمت قاب پایینی یعنی همان قاب C قرار میگیرد در کنار تاچ پد زمانی که شما نیاز به بالا پایین کردن صفحات در صفحه نمایش دارید می توانید با دسترسی به این فینگر کوچک این کار را انجام دهید. فینگر پرینت خود به تنهایی دارای برد می باشد.

برد هدفون و رم ریدر اچ پی پروبوک 4540

در این لپ تاپ بردی است که که روی آن یک عدد رم ریدر و دو عدد سوکت هدفون وجود دارد.در داخل رم ریدر مموری قرار میگرید.سوکت هدفون هم وظیفه انتقال صدارا برعهده دارد.مموری برای انتقال اطلاعات لپ تاپ هست.شما میتوانید قیمت خرید برد هدفون و رم ریدر HP PROBOOK 4540 ار در این صفحه مشاهده نمایید.

تبدیل هارد اچ پی پروبوک 4540

تبدیل هارد بردی است که اگر روی لپ تاپ قرار نگرفته باشد هارد نمیتواند اصلا کار کند.پس وجود آن در لپ تاپ بسیار ضروری است.تبدیل هارد دارای 2 عدد سوکت است که یک سوکت به خود هارد وصل میشود و سوکت دیگر به روی ماردبرد.شما میتوانید قیمت خرید تبدیل هارد HP PROBOOK 4540 را در این صفحه مشاهده نمایید.

تبدیل درایو اچ پی پروبوک 4540

تبدیل درایو مبدلی است برای اتصال بین مادربرد و درایو لپ تاپ.در صورتی که این مبدل در لپ تاپ وجود نداشته باشد درایو لپ تاپ قابل استفاده نیست.این برد ربر روی ماردبرد نصب میشود.شما میتوانید قیمت خرید تبدیل درایو HP PROBOOK 4540 را در این صفحه مشاهده نمایید.

برد سوئیچ اچ پی پروبوک 4540

همه لپ تاپ دارای بردی هستند که به آن برد سوئیچ گفته میشود.معمولا نام دیگر آن برد ON&OFF هم گفته میشود.این برد وظیفه روشن و خاموش کردن دستگاه را بر عهده دارد.شما میتوانید قیمت خرید برد سوئیچ HP PROBOOK 4540 را در این صفحه مشاهده نمایید.

کابل کانکتور باتری اچ پی پروبوک 4540

این سوکت کابلی است که باعث اتصال باتری به مادربرد میشود.این سوکت دارای 8 پین است که یک سمت آن به مادربرد و سمت دیگر آن به باتری وصل میشود.شما میتوانید قیمت خرید کانکتور باتری HP PROBOOK 4540 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات