دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ سونی وی جی ان Sony VGN-SR

Board USB Laptop Sony VGN-SR_IFX-505**توجه: اين مدل برد یو اس بی ممکن است با پارت نامبر های متفاوتي موجود باشد. درصورتي که پارت نامبر کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد...
1,264,400 ریال
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

تبدیل درایو سونی VGN-SR

لپ تاپ sony vgn sr بردی به نام برد درایو دارد از یک سمت به مادربرد و سمت دیگر به dvd رایتر متصل می گردد و با گذاشتن cd در cd ram اطلاعات بر روی صفحه نمایش نمایان می شود و شما دسترسی به آن دارید. شما می توانید قیمت خرید تبدیل درایو سونی sr را مشاهده نمایید.

برد یو اس بی سونی VGN-SR

در دستگاه sony vgn sr برای انتقال اطلاعات از بردی به نام برد usb استفاده می شود یکی از رایج ترین انتقال اطلاعات usbها می باشد که این مدل دارای برد کوچک می باشد توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد و اطلاعات درون فلش بر روی led نمایش داده می شود. شما می توانید قیمت خرید برد یو اس بی سونی sr را مشاهده نمایید.

برد صدا سونی VGN-SR

لپ تاپ sony vgn sr دارای بردی می باشد که جک های صدا بر روی آن لحیم شده است شما با وارد کردن هدفون به آن می توانید صدا را در آن گوش کنید این برد توسط فلت های رشته ای با سایز های مربوطه به مادربرد متصل گردیده و این اتصال باعث می شود که برد کارایی داشته باشد.شما می توانید قیمت خرید برد صدا سونی sr را مشاهده نمایید.

برد مدیا سونی VGN-SR

نوت بوک sony vgn sr درهمان قسمتی که برد سوئیچ قرار دارد در سمت راست بالای قاب c بردی به عنوان برد مدیا نیز هست که این برد دارای 3 دکمه می باشد اولی برای تنظیمات دومی خروجی تصویر و سومی برای اینترنت می باشد و این برد جهت سرعت بخشیدن در این سه مورد می باشد شما با فشار دادن  دکمه مربوطه می توانید سریع تر کار مورد نظر را انجام دهید. شما می توانید قیمت خرید برد مدیا سونی sr را مشاهده نمایید.

برد فینگرپرینت سونی VGN-SR

نوت بوک sony vgn sr دارای برد فینگر پرینت می باشد در قسمت قاب c قرار میگیرد در کنار تاچ موس زمانی که شما به بالا پایین کردن صفحات در صفحه نمایش نیاز دارید می توانید با دسترسی به این رول کوچک این کار را انجام دهید. برد با فلت به مادربرد متصل می شود و کارایی انجام را دارد. شما می توانید قیمت خرید برد فینگر پرینت sony sr را مشاهده نمایید.

تبدیل هارد سونی VGN-SR

تبدیل هارد sony vgn sr دیتای داخل هارد 2.5 اینچ را توسط فلت های متصل به تبدیل به مادربرد انتقال می دهد و اطلاعات موجود توسط سایر قطعات بر روی صفحه نمایش نمایش داده می شود. سر سوکت این تبدیل مانند L برعکس می باشد اگر فلت این تبدیل دچار پارگی و لحیم آن جدا شده باشد و یا خود سوکت دچار شکستگی گردد مانع انتقال دیتا از سمت هارد به سمت مادربرد می شود. در صورت مواجه شدن با این مشکلات باید برای تعویض آن اقدام نمایید. شما می توانید قیمت خرید تبدیل هارد سونی sr را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات