دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ سونی وی جی ان Sony VGN-SZ

Board Microphone Laptop Sony VGN-SZ_1-874-106-11_1-869-784-11اين مدل برد میکروفن ممکن است با 1-874-106 و 11_1-869-784-11 موجود باشد. درصورتي که پارت نامبر کالا براي شما مهم مي باشد داخل توضيحات سفارش قيد نماييد و يا از طريق صفحه "تماس با ما" تماس حاصل فرماييد...
806,600 ریال
Flat Board Duct Laptop Sony VGN-SZ_1-869-803-11فلت برد داکت لپ تاپ Sony VGN-SZ_1-869-803-11 به دلیل حساسیت بهتر است هنگام خرید، داخل مجموعه افق تست شود. در صورتی که به هر دلیلی خرید به صورت حضوری صورت نگیرد، مسئولیت و هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد. ..
686,700 ریال
Flat Sound Board Laptop Sony VGN-SZ_1-869-803-11فلت پاور لپ تاپ Sony VGN-SZ_1-869-803-11 به دلیل حساسیت بهتر است هنگام خرید، داخل مجموعه افق تست شود. در صورتی که به هر دلیلی خرید به صورت حضوری صورت نگیرد، مسئولیت و هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد. ..
686,700 ریال
نمايش 1 تا 20 از 24 (2 صفحه)

برد مودم سونی VGN-SZ

بردی در لپ تاپ sony vgn sz وجو دارد که برد مودم نامیده می شود و کارایی آن برای اتصال اینترنت می باشد شما برای اتصال به اینترنت نیاز به این برد می باشد . شما می توانید قیمت خرید برد مودم سونی sz را مشاهده نمایید.

برد سوئیچ سونی VGN-SZ

در هر دستگاه sony vgn sz برای خاموش و روشن کردن از دکمه ای که اکثرا روی قاب کیبرد به عنوان on/off مشخص شده است استفاده می شود. که به عنوان برد سوئیچ نام برده می شود. بردی کوچک است که توسط فلت های رشته ای در مدل های متفاوت  به مادربرد متصل می شود. کار اصلی آن خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد.که اصولا این برد در نزدیک ترین قسمت در زیر قاب c دستگاه  زیر دکمه خاموش و روشن قرار میگیرد و با هر بار فشار دستگاه را می توان خاموش و روشن نمود. شما می توانید قیمت خرید برد سوئیچ سونی sz را مشاهده نمایید.

برد رم ریدر سونی VGN-SZ

امروزه برای ورود اطلاعات به دستگاه ها راه های متفاوتی وجو دارد اصلی ترین آن فلش هست اما در ورود اطلاعات راه های ارتباطی زیادی وجود دارد یکی دیگر از آن ها رم ها می باشد در نوت بوک sony vgn sz بردی به نام برد رم ریدر که با گذاشتن رم در داخل آن اطلاعات وارد دستگاه می شود.این برد کوچک به مادربرد متصل می گردد. شما می توانید قیمت خرید برد رم ریدر سونی sz را مشاهده نمایید.

برد بلوتوث سونی VGN-SZ

یکی از جا به جایی های اطلاعات امروز توسط بلوتوث انجام می شود در نوت بوک sony vgn sz برد با عنوان برد بلوتوث وجود دارد این برد با روشن شدن آن می توانید اطلاعات را جا به جا نمایید. شما می توانید قیمت خرید برد بلوتوث سونی sz را مشاهده نمایید.

برد هدفون سونی VGN-SZ

لپ تاپ sony vgn sz دارای برد صدا می باشد در روی این برد کوچک جک های هدفون وظیفه خروجی صدا ها و.... را به عهده دارد. در بعضی از دستگاه ها برد usb و صدا یکی می باشد اما در این مدل برد صدا تنها است .این برد ها با اتصال به مادربرد کارایی خود را نشان می دهد.شما می توانید قیمت خرید برد هدفون سونی sz را مشاهده نمایید.

برد میکروفن سونی VGN-SZ

Sony vgn sz دارای بردی به نام میکروفن می باشد که صدا در آن ثبت و پخش می شود و کارایی آن پخش صدا می باشد.شما می توانید قیمت خرید برد میکروفون سونی sz را مشاهده نمایید.

فلت برد صدا سونی VGN-SZ

دستگاه های سونی در بیشتر موارد برای اتصال برد های جانبی فلت مخصوص خود را دارد مانند دستگاه sony vpc z که برد صدا فلت مخصوص خود را نیاز دارد و شما نمی توانید از فلت رشته های معمولی استفاده نمایید.شما می تواند قیمت خرید فلت برد صدا سونی sz  را مشاهده نمایید.

فلت برد داکت سونی VGN-SZ

دستگاه های سونی در بیشتر موارد برای اتصال برد های جانبی فلت مخصوص خود را دارد مانند دستگاه sony vpc z که برد داکت فلت مخصوص خود را نیاز دارد و شما نمی توانید از فلت رشته های معمولی استفاده نمایید.شما می تواند قیمت خرید فلت برد داکت سونی sz  را مشاهده نمایید.

تبدیل هارد سونی VGN-SZ

تبدیل هارد sony vgn sz دیتای داخل هارد 2.5 اینچ را توسط فلت های متصل به تبدیل به مادربرد انتقال می دهد و اطلاعات موجود توسط سایر قطعات بر روی صفحه نمایش نمایش داده می شود. سر سوکت این تبدیل مانند L برعکس می باشد اگر فلت این تبدیل دچار پارگی و لحیم آن جدا شده باشد و یا خود سوکت دچار شکستگی گردد مانع انتقال دیتا از سمت هارد به سمت مادر برد می شود. در صورت مواجه شدن با این مشکلات باید برای تعویض آن اقدام نمایید.شما می توانید قیمت خرید  تبدیل هارد سونی sz را مشاهده نمایید.

تبدیل درایو سونی VGN-SZ

لپ تاب sony vgn sz بردی به نام برد درایو دارد از یک سمت به مادربرد و سمت دیگر به dvd رایتر متصل می گردد و با گذاشتن cd در cd ram اطلاعات بر روی صفحه نمایش نمایان می شود و شما دسترسی به آن دارید. شما می توانید قیمت خرید تبدیل درایو سونی sz را مشاهده نمایید.

ساب ووفر سونی VGN-SZ

در sony vgn sz علاوه بر اسپیکر بردی وجو دارد بنام سابووفر که انجام ساب صدا ها را بر عهده دارد شما می توانید قیمت خرید سابووفر سونی sz را مشاهده نمایید.

برد led سونی VGN-SZ

لپ تاپ sony vgn sz در قسمت قاب c و d چندین چراغ وجود دارد این چراغ ها توسط بردی به نام برد نور روشن می شود و این برد توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد. و با روشن شدن این چراغ ها نوری بین دو قاب روشن می شود .شما می توانید قیمت خرید برد led سونی sz را مشاهده نمایید.

فلت برد صدا سونی VGN-SZ

دستگاه های سونی در بیشتر موارد برای اتصال برد های جانبی فلت مخصوص خود را دارد مانند دستگاه sony vgn sz که برد sound فلت مخصوص خود را نیاز دارد و شما نمی توانید از فلت رشته های معمولی استفاده نمایید. شما می تواند قیمت خرید فلت برد sound سونی sz  را مشاهده نمایید.

فلت برد یو اس بی سونی VGN-SZ

دستگاه های سونی در بیشتر موارد برای اتصال بردهای جانبی فلت مخصوص خود را دارد مانند دستگاه sony vpc z که برد usb فلت مخصوص خود را نیاز دارد و شما نمی توانید از فلت رشته های معمولی استفاده نمایید.شما می تواند قیمت خرید فلت برد usb سونی sz را مشاهده نمایید.

فلت رم ریدر سونی VGN-SZ

دستگاه های سونی در بیشتر موارد برای اتصال برد های جانبی فلت مخصوص خود را دارد مانند دستگاه sony vgn sz که برد رم ریدر فلت مخصوص خود را نیاز دارد و شما نمی توانید از فلت رشته های معمولی استفاده نمایید. شما می تواند قیمت خرید فلت برد رم ریدر سونی sz را مشاهده نمایید.

برد یو اس بی سونی VGN-SZ

هر دستگاه sony vgn sz برای انتقال داده های خارجی به داخل دستگاه نیاز به یک رابط دارند که این رابط ها متفاوت هستند یکی از متداول ترین آن ها جک های یو اس بی می باشد  در این دستگاه یو اس بی بر روی یک برد کوچک به مادربرد اتصال داده می شود و زمانی که فلش خارجی به یو اس بی متصل می گردد اطلاعات در دستگاه قابل مشاهده می باشد. شما می توانید قیمت خرید برد یو اس بی سونی sz را مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات