دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCEB

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

برد صدا و یو اس بی سونی VPCEB

نوت بوک sony vpc eb برد کوچکی دارد که به برد یو اس بی و صدانام برده می شود. usb ها ورودی اطلاعات می باشد با ورود فلش در آن اطلاعات به دستگاه منتقل می گردد و یکی از ورودی های اصلی و رایج امروزه می باشد. این برد توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد. در صورت قطعی در فلت را شکستگی در لحیم پایه ها باید تعویض نمایید. و بر روی این علاوه بر usb ,headphone نیز داردجک های صدا بر روی آن لحیم شده است شما با وارد کردن هدفون به آن می توانید صدا را در آن گوش کنید این برد توسط فلت های رشته ای با سایز های مربوطه به مادربرد متصل گردیده و این اتصال باعث می شود که برد کارایی داشته باشد. شما می توانید قیمت خرید برد صدا و یو اس بی سونی eb را مشاهده نمایید.

برد مدیا سونی VPCEB

نوت بوک sony vpc eb درهمان قسمتی که برد سوئیچ قرار دارد در سمت راست بالای قاب c بردی به عنوان برد مدیا نیز هست که این برد دارای 3 دکمه می باشد اولی برای تنظیمات دومی خروجی تصویر و سومی برای اینترنت می باشد و این برد جهت سرعت بخشیدن می باشد شما با فشار دادن  هر کدام از این دکمه ها می توانید سریع تر کار مورد نظر را انجام دهید. شما می توانید قیمت خرید برد مدیا سونی eb را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات