دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

بردهای جانبی لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCZ1

Flat Keyboard Laptop Sony VPCZ_FPC-199تعویض فلت کیبرد لپ تاپ Sony VPCZ باید توسط تعمیرکاران متخصص مجموعه افق انجام پذیرد و تعویض آن دارای هزینه می باشد...
3,291,800 ریال
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

فلت یو اس بی سونی VPCZ1

دستگاه های سونی در بیشتر موارد برای اتصال برد های جانبی فلت مخصوص خود را دارد مانند دستگاه sony vpc z که برد usb فلت مخصوص خود را نیاز دارد و شما نمی توانید از فلت رشته های معمولی استفاده نمایید. شما می تواند قیمت خرید فلت برد usb سونی z را مشاهده نمایید.

فلت vga سونی VPCZ1

دستگاه های سونی در بیشتر موارد برای اتصال برد های جانبی فلت مخصوص خود را دارد مانند دستگاه sony vpc z که برد vga فلت مخصوص خود را نیاز دارد و شما نمی توانید از فلت رشته های معمولی استفاده نمایید.شما می تواند قیمت خرید فلت برد vga سونی z  را مشاهده نمایید.

برد یو اس بی و صدا سونی VPCZ1

لپ تاپ sony vpc z1 در قسمت قاب c و d چندین چراغ وجود دارد این چراغ ها توسط بردی به نام برد نور روشن می شود و این برد توسط فلت های رشته ای به مادربرد متصل می گردد. و با روشن شدن این چراغ ها نوری بین دو قاب روشن می شود . مکانی که برد سوئیچ قرار دارد در سمت راست بالای قاب c بردی به عنوان برد مدیا نیز هست که این برد دارای 3 دکمه می باشد اولی برای تنظیمات دومی خروجی تصویر و سومی برای اینترنت می باشد و این برد جهت سرعت بخشیدن می باشد شما با فشار دادن هر کدام از این دکمه ها می توانید سریع تر کار مورد نظر را انجام دهید. در این مدل دستگاه برد لایت و مدیا بر روی یک برد می باشد. شما می توانید قیمت خرید برد صدا سونی z1 را مشاهده نمایید.

فلت کیبرد سونی VPCZ1

دستگاه های سونی در بیشتر موارد برای اتصال بردهای جانبی فلت مخصوص خود را دارد مانند دستگاه sony vpc z که کیبرد فلت مخصوص خود را نیاز دارد و شما نمی توانید از فلت رشته های معمولی استفاده نمایید.شما می تواند قیمت خرید فلت برد کیبرد سونی z  را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات