دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 4741

DC Jack Acer FS201 جک برق لپ تاپ ایسر FS201 در دو رنگ زرد و سبز موجود می باشد که تاثیری در عملکرد کالا ندارد در هنگام تهیه جک برق باید به نکاتی نظیر شکل ظاهری، محل قرارگیری و شکل پایه های آن و هم چنین ابعاد و اندازه آن توجه نمایید. در صورتی که رنگ کالا برای شما مهم میباشد در توضیحات سفارش قید نما..
239,800 ریال
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور ایسر اسپایر 4741

لپ تاپ ایسر E1-572 قسمت آداپتور آن از سه قسمت تشکیل شده است.یکی از قسمت های مهم آن سمتی است که به سوکت شارژ لپ تاپ وصل میشود. اندازه سر سوکت این کابل 5.5&7.1 میباشد. در صورتی که با خرابی آداپتور مواجه شدید حتما نیاز به تعویض کامل آداپتور نیست بلکه شما میتوانید با تعویض کابل آداپتور همانند قبل از آداپتور خود استفاده نمایید. شما میتوانید قیمت خرید کابل تعمیری ACER ASPIRE 4741 را در این صفحه مشاهده نمایید.

کابل برق ایسر اسپایر 4741

آداپتور لپ تاپ ایسر E1-572 از 3 قسمت تشکیل شده است. یکی از قسمت های اصلی آن کابل برق است. این کابل ها به دو دسته 2 تایی و 3 تایی تقسیم شده اند. بنا به نوع آداپتور متغیر هستند. اگر این کابل ها خراب شود لازم به تعویض کامل آداپتور نیست چون این کابل ها به راحتی در بازار پیدا میشود و میتوان آن را تعویض کرد. شما میتوانید قیمت خرید کابل برق ACER ASPIRE 4741 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات