دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 5738

DC Jack Laptop FS043 جک برق لپ تاپ ایسر FS043 در دو رنگ زرد و آبی موجود می باشد که تاثیری در عملکرد کالا ندارد در هنگام تهیه جک برق باید به نکاتی نظیر شکل ظاهری، محل قرارگیری و شکل پایه های آن و هم چنین ابعاد و اندازه آن توجه نمایید. در صورتی که رنگ کالا برای شما مهم میباشد در توضیحات سفارش قید ن..
327,000 ریال
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور ایسر اسپایر 5738

شارژر همه نوت بوک ها از سه قسمت تشکیل می شود. یکی از این قسمت ها که کابل تعمیری است از سوی به جک برق و از سوی دیگر به آداپتور متصل میگردد. سر سوکت این کابل 5.5&7.1 می باشد.در صورت خرابی در این کابل نیاز به تعویض کامل شارژر نمی باشد شما با تعویض این کابل می توانید دستگاه را شارژ نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری ACER ASPIRE 5738 را مشاهده نمایید.

کابل برق ایسر اسپایر 5738

شارژر لپ تاپ ها از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد. با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند . این نوع کابل‌ها که معمولا بصورت 2 پین یا 3 پین هستند بسته به نوع ورودی دستگاه متغیر هستند در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما میتوانید قیمت خرید کابل برق ACER ASPIRE 5738 را در این صفحه مشاهده نمایید. 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات