دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ اپل مک بوک ایر Apple MacBook Air A1369

کابل آداپتور لپ تاپ اپل MagSafe1شارژر ها از سه قسمت تشکیل می شود که شامل کابل تعمیری کابل برق و آداپتور می شوند شارژ نیاز به کابل آداپتور سالم دارد در بیشتر مواقع کابلی که ورود به دستگاه است و از طرفی به آداپتور متصل است در صد خرابی بیشتری را متحمل می شود. این کابل بصورت 2 سیم می باشد در دستگاه ..
1,329,800 ریال
کابل برق آداپتور لپ تاپ اپل سر فیش دو تایینوت بوک شارژر آن نیاز کابل برق می باشد. برای ورود جریان برق به دستگاه نیازبه کابل برق می باشد. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک می باشد. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد. در صورت خرابی در کابل برق بدون ..
773,900 ریال
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور اپل مک بوک  ایر A1369

نوت بوک لنوو در قسمت شارژر از سه قسمت تشکیل می شود. یکی از این قسمت ها مربوط به اتصال به سمت جک برق و از سوی دیگر به آداپتور متصل میگردد. وظیفه این کابل با متصل شدن به لپ تاپ شارژ شدن لپ تاپ است. کابل شارژ این مدل لپ تاپ از نوع MAGESAFE 1 میباشد. این کابل 5 عدد پین دارد که پین وسطی ریزتر است. کابل تعمیری این مدل به صورت مگنتی متصل میشود.در زمان خرابی آداپتور میتوانید آداپتور خود را چک کنید اگر به طور کامل آداپتور سالم باشد میتوانید فقط کابل آداپتور آن را عوض کنید و همانند قبل از آداپتور خود استفاده نمایید. شما میتوانید قیمت کابل تعمیری آداپتور APPLE MACBOOK AIR A1369 را در این صفحه مشاهده نمایید.

کابل برق اپل مک بوک ایر A1369

نوت بوک اپل شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد.با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند. قسمتی که به آداپتور متصل میگردد در مدل های اپل به صورت 2 پین یا به صورت کشویی میباشد. اگه لپ تاپ شما آداپتور آن از فاصله پریز برق طولانی باشد شما میتوانید از کابل ارتقا استفاده کنید. شما میتوانید قیمت خرید کابل برق APPLE MACBOOK AIR A1369 را در این صفحه مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات