دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ اپل مک بوک Apple MacBook Pro A1286

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور اپل مک بوک پرو A1286

نوت بوک لنوو در قسمت شارژر از سه قسمت تشکیل می شود.یکی از این قسمت ها مربوط به اتصال به سمت جک برق و از سوی دیگر به آداپتور متصل میگردد. وظیفه این کابل با متصل شدن به لپ تاپ شارژ شدن لپ تاپ است. کابل شارژ این مدل لپ تاپ از نوع MAGESAFE 1 میباشد. این کابل5 عدد پین دارد که پین وسطی ریزتر است. در زمان خرابی آداپتور میتوانید آداپتور خود را چک کنید اگر به طور کامل آداپتور سالم باشد میتوانید فقط کابل آداپتور آن را عوض کنید و همانند قبل از آداپتور خود استفاده نمایید. شما میتوانید قیمت کابل تعمیری آداپتور APPLE MACBOOK PRO A1286 را در این صفحه مشاهده نمایید.

کابل برق اپل مک بوک پرو  A1286 

نوت بوک اپل شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد.با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند. قسمتی که به آداپتور متصل میگردد در مدل های اپل به صورت 2 پین یا به صورت کشویی میباشد. اگه لپ تاپ شما آداپتور آن از فاصله پریز برق طولانی باشد شما میتوانید از کابل ارتقا استفاده کنید.شما میتوانید قیمت خرید کابل برق APPLE MACBOOK PRO A1286 را در این صفحه مشاهده نمایید
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات