دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ ایسوس Asus X556UV

کابل برق آداپتور سر فیش دو تایینوت بوک شارژر آن نیاز کابل برق می باشد. زیرا برای ورود جریان برق به دستگاه نیاز است. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد. زیرا سیم سوم ارت آن می باشد. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی د..
239,800 ریال
کابل برق آداپتور سر فیش سه تایینوت بوک شارژر آن نیاز کابل برق می باشد. زیرا برای ورود جریان برق به دستگاه نیاز است. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی دا..
327,000 ریال
کابل آداپتور لپ تاپ ایسوس 4*1.35mm زنبوکی سرفیش بزرگ
نا موجود
کابل تعمیری ایسوس 4*1.35mmشارژر دارای کابل تعمیری آداپتور و کابل برق می باشد و هر کدام  از این موارد بصورت جداگانه تعویض می شود و مهم ترین آن که بیشترین معرض تماس با کاربر را دارد کابل تعمیری می باشد. شما در صورت خرابی باید بررسی نمایید کدام قسمت شارژر دارای خرابی است زیرا هر کدام از این بخ..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور Asus X556UV     

      
نوت بوک Asus X556UV در قسمت شارژر از سه قسمت تشکیل می شود.یکی از این قسمت ها مربوط به اتصال به سمت جک برق و از سوی دیگر به آداپتور متصل میگردد.کابل آداپتور آن زنبوکی سرفیش بزرگ می باشد واندازه سر سوکت آن 4*1.35 میلی متر است.  شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری ایسوس X556UV را مشاهده نمایید.

کابل برق Asus X556UV 

لپ تاپ Asus X556UV  شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد. این نوع کابل‌ها که معمولا بصورت 2 پین یا 3 پین هستند بسته به نوع ورودی دستگاه متغیر هستند. شما می توانید قیمت خرید کابل برق ایسوس X556UV را مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

کابل های آمپر بالاتر کابل های ضخیم تر هستند و در صورتی که با کابل نازک تر جایگزین شوند در زمان طولانی باعث داغ شدن کابل و خراب شدن آن می شود.

در حالتی که شکل فیزیکی مانند ضربه و یا له شدگی و نیز لحیم شدن نداشته باشد شامل 7 روز مهلت تست می باشد.

خیر، در صورت خرابی در سر فیش شارژر می توانید فقط کابل تعمیری آنرا تعویض نمائید

بله ، در حالتی که مشکل فیزیکی مانند لحیم شدن و یا ضربه و پارگی نداشته باشد می توانید مرجوع نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات