دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron N4110

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور دل 4110

دستگاه dell inspiron سر سوکت این کابل 7.4*5 می باشد.هر شارژر دارای یک کابل تعمیری می باشد که از یک سمت به آداپتور لحیم شده و از سمت دیگر در جک پاور دستگاه ورود می کند در صورت خرابی در این کابل نیاز به تعویض کامل شارژر نمی باشد شما با تعویض این کابل می توانید دستگاه را شارژ نمایید. این دستگاه کابل تعمیری دل و یا دل چراغ دار را می توانید لحیم نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری دل 4110 را مشاهده نمایید.

کابل برق دل  4110

نوت بوک dell inspiron 4110 شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است با در صورت خرابی شارژر باید چک شود که کابل تعمیری یا کابل برق و آداپتور چک شود. یکی از قسمت های اصلی آداپتور  کابل برق می باشد. با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کرده و می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل برق دل 4110 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات