دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron N7110

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور دل 7110

شارژر نوت بوک dell inspiron 7110 قسمت دارد. یکی از این قسمت ها اتصال به سمت جک برق و از سوی دیگر به آداپتور متصل می باشد که کابل تعمیری می گویند. سر سوکت این کابل 7.4*5 می باشد. در صورت خرابی در این کابل نیاز به خرید و یا تعمیر کامل شارژر نمی باشد زیرا شما با لحیم کردن کابل تعمیری جدید به جای قدیمی شارژر می توانید دستگاه را شارژ نمایید. این دستگاه کابل تعمیری دل و یا دل چراغ دار را ساپورت می نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری دل 7110 را مشاهده نمایید.

کابل برق دل 7110

نوت بوک dell inspiron 7110 شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می است.با اتصال کابل برق قسمت دو شاخه برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کرده و با اتصال کابل تعمیری به دستگاه می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتور کابل برق به صورت دو چاک بوده در کابل برق 3چاک سیم سوم ارت آن می باشد. در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه لحیم شدن می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل برق دل 7110 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات