دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ دل لتیتود Dell Latitude D630

نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور دل D630

لپ تاپ dell latitude d630 شارژر آن از کابل برق کابل تعمیری و آداپتور تشکیل شده است.یکی از این قسمت ها مربوط به اتصال به سمت جک برق و از سوی دیگر به آداپتور متصل میگردد. سر سوکت این کابل 7.4*5 می باشد.در صورت خرابی در این کابل نیاز به تعویض کامل شارژر نمی باشد شما با تعویض این کابل می توانید دستگاه را شارژ نمایید. این دستگاه کابل تعمیری دل و یا دل چراغ دار را می توانید متصل نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری دل d630 را مشاهده نمایید.

کابل برق دل D630  

نوت بوک dell latitude d630 شارژر آن از 3 قسمت کابل تعمیری آداپتور و کابل برق که از قسمت های اصلی کابل برق می باشد.با اتصال دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کرده و می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل برق دل d630 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات