دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ دل لتیتود Dell Latitude D820

کابل تعمیری دل 7.4x5 سه سیمشارژر ها از سه قسمت کابل تعمیری کابل برق و آداپتور تشکیل می شوند. برای شارژ شدن نیازبه شارژر سالم است. در بیشتر مواقع کابلی که ورود به دستگاه است و از طرفی به آداپتور متصل است در صد خرابی بیشتری را متحمل می شود. این کابل بصورت 3 سیم می باشد.خرید و قیمت کابل برق نوت..
359,700 ریال
جک پاور FS454جک شارژ FS454 لپ تاپ این گونه است که با از طریق پایه ها بر روی مادربرد لحیم می شود. روی مادربرد لپ تاپ هم یک سوکت برای اتصال این جک برق وجود دارد. تعویض این نوع جک برق ، بسیار آسان است زیرا با لحیم کردن روی برد کارش آغاز می شود. ورودی جریان برق از قسمت جک پاور انجام می شود. این جک د..
316,100 ریال
کابل برق آداپتور سر فیش دو تایینوت بوک شارژر آن نیاز کابل برق می باشد. زیرا برای ورود جریان برق به دستگاه نیاز است. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد. زیرا سیم سوم ارت آن می باشد. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی د..
239,800 ریال
کابل برق آداپتور سر فیش سه تایینوت بوک شارژر آن نیاز کابل برق می باشد. زیرا برای ورود جریان برق به دستگاه نیاز است. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی دا..
327,000 ریال
کابل آداپتور لپ تاپ دل 5x7.4 چراغ دار
نا موجود
کابل تعمیری دل 5x7.4 چراغ دارشارژر ها از سه قسمت کابل تعمیری کابل برق و آداپتور تشکیل می شوند. برای شارژ شدن نیازبه شارژر سالم دارد در بیشتر مواقع کابلی که ورود به دستگاه است و از طرفی به آداپتور متصل است در صد خرابی بیشتری را متحمل می شود. این کابل بصورت 3 سیم می باشد. کابل آداپتور دل دارای LED..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور دل  D820

لپ تاپ dell latitude D820 دارای کابل برق کابل تعمیری و آداپتور که تشکیل دهنده شارژر می باشد. سر سوکت این کابل 7.4*5 می باشد. از یک سو به دستگاه و از سوی دیگر در آداپتور لحیم می شود. در صورت خرابی در این کابل نیاز به تعویض کامل شارژر نمی باشد شما با تعویض این کابل می توانید دستگاه را شارژ نمایید. این دستگاه کابل تعمیری دل و یا دل چراغ دار را ساپورت می نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری دل D820 را مشاهده نمایید.

کابل برق دل D820 

نوت بوک dell latitude D820 شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد این نوع کابل‌ها که معمولا بصورت 2 پین یا 3 پین هستند بسته به نوع ورودی دستگاه متغیر هستند. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌ متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد. سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل برق دل D820 را مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

بله ، در حالتی که مشکل فیزیکی مانند لحیم شدن و یا ضربه و پارگی نداشته باشد می توانید مرجوع نمایید.

خیر، در صورت خرابی در سر فیش شارژر می توانید فقط کابل تعمیری آنرا تعویض نمائید.

بله، کابل های 3 سیم دل را می شود در لپ تاپهای اچ پی استفاده نمود البته کابل های 2سیم دل و اچ پی متفاوت می باشد.

کابل 90 وات دارای 4آمپر می باشد و کابل 120 وات 6 آمپر، معمولا این کار پیشنهاد نمی شود.

کابل های آمپر بالاتر کابل های ضخیم تر هستند و در صورتی که با کابل نازک تر جایگزین شوند در زمان طولانی باعث داغ شدن کابل و خراب شدن آن می شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات