دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ دل لتیتود Dell Latitude E6510

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور دل E6510

نوت بوک dell latitude e6510 در قسمت شارژر از 3 قسمت کابل تعمیری آداپتور و کابل برق تشکیل می شود.یکی از این قسمت ها ار یک سو به جک برق و از سوی دیگر به آداپتور متصل میگردد. سر سوکت این کابل 7.4*5 می باشد.در صورت خرابی در این کابل نیاز به تعویض کامل شارژر نمی باشد شما با تعویض این کابل می توانید دستگاه را شارژ نمایید. این دستگاه کابل تعمیری دل و یا دل چراغ دار را ساپورت می نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری دل e6510 را مشاهده نمایید.

کابل برق دل E6510        

شارژر dell latitude e6510 برای جریان برق نیاز به کابل برق دارد و این امر توسط کابل برق میسر می شود. با اتصال قسمت دو شاخه کابل برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کرده و می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل برق دل e6510 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات