دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ دل لتیتود Dell Latitude E6520

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتوردل E6520

نوت بوک dell latitude e6520 برای روشن شدن و شارژ باتری نیاز به شارژر دارد .هر شارژر از 3 قسم تشکیل شده است. یکی از این قسمت ها کابل تعمیری نامیده میشود که از یک سو سوکت شارژ است و سوی دیگر به آداپتور لحیم شده است. سر سوکت این کابل 7.4*5 می باشد.در صورت خرابی در سر سوکت شارژرشما می توانید فقط کابل تعمیری آن را تعویض نمایید. این دستگاه کابل تعمیری دل و یا دل چراغ دار می تواند استفاده نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری دل e6520 را مشاهده نمایید.

کابل برق دل E6520

نوت بوک dell latitude e6520 برای شارژ شدن مناسب نیاز به کابلی دارد که جریان برق بدرستی در آن جریان داشته باشد. با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق وارد و می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتور ها کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل برق دل e6520 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات