دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ دل وسترو 3500 Dell Vostro

نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور دل 3500

نوت بوک dell vostro 3500 در قسمت شارژر از سه قسمت تشکیل می شود. یکی از این قسمت کابل تعمیری است مربوط به جک برق و از سوی دیگر به آداپتور متصل میگردد. سر سوکت این کابل 7.4*5 می باشد. در صورت خرابی در این کابل نیاز به تعویض کامل شارژر نمی باشد شما با لحیم این کابل به آداپتورمی توانید دستگاه را شارژ نمایید. این دستگاه کابل تعمیری دل و یا دل چراغ دار را ساپورت می نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری دل 3500 را مشاهده نمایید.

کابل برق دل  3500

نوت بوک dell vostro 3500 شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد.با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کردوارد شده و می تواند باطری را شارژ نماید. در آداپتورهای قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل برق دل 3500 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات