دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ دل ایکس پی اس Dell Xps 1340

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور دل 1340

نوت بوک dell xps 1340 در قسمت شارژر از سه قسمت تشکیل می شود.یکی از این قسمت ها مربوط به اتصال به سمت جک برق و از سوی دیگر به آداپتور متصل میگردد. سر سوکت این کابل 7.4*5 می باشد. در صورت خرابی در این کابل نیاز به تعویض کامل شارژر نمی باشد شما با تعویض این کابل می توانید دستگاه را شارژ نمایید. این دستگاه کابل تعمیری دل و یا دل چراغ دار را ساپورت می نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری دل 1340 را مشاهده نمایید.

کابل برق دل 1340 

نوت بوک dell xps 1340 برای شارژ شدن مناسب نیاز به کابلی دارد که جریان برق بدرستی در آن جریان داشته باشد.با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق وارد و می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتورها کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل برق دل 1340 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات