دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ اچ پی الایت بوک HP EliteBook 8560P

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

کابل تعمیری لپ تاپ اچ پی 8560p

شارژ ها از قسمت آداپتور کابلی با عنوان کابل آداپتور به آن ها لحیم می شود .کابل تعمیری در نوت بوک hp 8560p از سوی سمت جک برق و از سوی دیگر به آداپتور متصل میگردد. در صورت خرابی در این کابل نیاز به تعویض کامل شارژر نمی باشد شما با تعویض این کابل می توانید دستگاه را شارژ نمایید. کابل تعمیری این دستگاه 2 سیم و به رنگ مشکی و قرمز میباشد که هنگام تهیه باید توجه نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری اچ پی 8560p را مشاهده نمایید.

کابل برق لپ تاپ 8560p

نوت بوک hp 8560p شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد. با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کرده و می تواند باتری را شارژ نماید.  این نوع کابل‌ها که معمولا بصورت 2 پین یا 3 پین هستند بسته به نوع ورودی دستگاه متغیر هستند سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل برق 8560p را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات