دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 350 G2

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

کابل تعمیری لپ تاپ 350G2

شارژر نوت بوک hp 350G2 از سه قسمت کابل تعمیری و کابل برق و آداپتورتشکیل می شود. کابل تعمیری با اتصال به جک برق و از سوی دیگر به آداپتور متصل میگردد. سر سوکت این کابل 4.5*3 می باشد. در صورت خرابی در این کابل تعمیری نیاز به خرید و تعویض کامل شارژر نمی باشد شما با تعویض این کابل می توانید دستگاه را شارژ نمایید. این دستگاه کابل تعمیری دل و یا دل چراغ دار را می توانید لحیم نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری 350G2 را مشاهده نمایید.

کابل برق لپ تاپ اچ پی 350G2

نوت بوک hp 350G2  شارژر آن از کابل برق کابل تعمیری و آداپتور تشکیل شده است. یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد.زیرا ورودی جریان برق را بر عهده دارد. با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کرده و می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل برق اچ پی 350G2 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات