دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad U410

کابل برق آداپتور سر فیش دو تایینوت بوک شارژر آن نیاز کابل برق می باشد. زیرا برای ورود جریان برق به دستگاه نیاز است. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد. زیرا سیم سوم ارت آن می باشد. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی د..
239,800 ریال
کابل برق آداپتور سر فیش سه تایینوت بوک شارژر آن نیاز کابل برق می باشد. زیرا برای ورود جریان برق به دستگاه نیاز است. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی دا..
327,000 ریال
کابل آداپتور لپ تاپ ایسوس نرمال سرکج
نا موجود
کابل تعمیری ایسوس نرمالشارژر ها از سه قسمت کابل تعمیری کابل برق و آداپتور تشکیل می شوند. برای شارژ شدن نیازبه شارژر سالم دارد در بیشتر مواقع کابلی که ورود به دستگاه است و از طرفی به آداپتور متصل است در صد خرابی بیشتری را متحمل می شود. این کابل بصورت 2 سیم می باشد.خرید و قیمت کابل برق ایسوس ..
کابل آداپتور لپ تاپ ایسوس نرمال سرصاف
نا موجود
کابل تعمیری لپ تاپ ایسوس نرمالشارژر ها از سه قسمت کابل تعمیری کابل برق و آداپتور تشکیل می شوند. برای شارژ شدن نیازبه شارژر سالم است. در بیشتر مواقع کابلی که ورود به دستگاه است و از طرفی به آداپتور متصل است در صد خرابی بیشتری را متحمل می شود. این مدل کابل برای دستگاه های ایسوس مورد استفاده قرار م..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور لنوو آیدیاپد U410

شارژر ها از سه قسمت کابل تعمیری کابل برق و آداپتور تشکیل می شوند. لپ تاپ ها برای شارژ شدن نیاز به شارژر سالم دارد در بیشتر مواقع کابلی که ورود به دستگاه است و از طرفی به آداپتور متصل است در صد خرابی بیشتری را متحمل می شود. سر سوکت این کابل 5.5&2.5 می باشد. شما میتوانید در زمان خرابی کابل را هم به راحتی تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری LENOVO IDEAPAD U410 را در این صفحه مشاهده نمایید.

کابل برق لنوو آیدیاپد U410

آداپتور لپ تاپ لنوو از 3 قسمت تشکیل شده است.یکی از قسمت های اصلی آن کابل برق است.این کابل ها به دو دسته 2 تایی و 3 تایی تقسیم شده اند. بنا به نوع آداپتور متغیر هستند. اگر این کابل ها خراب شود لازم به تعویض کامل آداپتور نیست چون این کابل ها به راحتی در بازار پیدا میشود و میتوان آن را تعویض کرد. شما میتوانید قیمت خرید کابل برق LENOVO IDEAPAD U410 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات