دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad V310-15

کابل آداپتور لپ تاپ لنوو سر یو اس بی
نا موجود
کابل تعمیری لنوو سر یو اس بیشارژر ها از سه قسمت کابل تعمیری کابل برق و آداپتور تشکیل می شوند. برای شارژ شدن نیازبه شارژر سالم دارد در بیشتر مواقع کابلی که ورود به دستگاه است و از طرفی به آداپتور متصل است در صد خرابی بیشتری را متحمل می شود. این کابل بصورت 2 سیم می باشد.خرید و قیمت کابل آداپتو..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کابل تعمیری لنوو V310-15

شارژرها از سه قسمت کابل تعمیری کابل برق و آداپتور تشکیل می شوند. لپ تاپ ها برای شارژ شدن نیازبه شارژر سالم دارد در بیشتر مواقع کابلی که ورود به دستگاه است و از طرفی به آداپتور متصل است درصد خرابی بیشتری را متحمل می شود. اندازه سر سوکت این کابل مشابه به یو اس بی میباشد و داخل آن سوزن دارد.

کابل برق نوت بوک لنوو IdeaPad V310-15

شارژر لپ تاپ ها از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد. با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند. این نوع کابل‌ها که معمولا بصورت 2پین یا 3پین هستند بسته به نوع ورودی دستگاه متغیر هستند در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات