دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad Y510P

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور لنوو آیدیاپد Y510

شارژر ها از سه قسمت کابل تعمیری کابل برق و آداپتور تشکیل می شوند.لپ تاپ ها برای شارژ شدن نیازبه شارژر سالم دارد در بیشتر مواقع کابلی که ورود به دستگاه است و از طرفی به آداپتور متصل است در صد خرابی بیشتری را متحمل می شود.سر سوکت این کابل 5.5&7.9 می باشد. شما میتوانید در زمان خرابی کابل را هم به راحتی تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری IDEAPAD Y510  LENOVO را در این صفحه مشاهده نمایید.

کابل برق لنوو آیدیاپد Y510

نوت بوک لنوو شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد. با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کرده و می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچ گونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری LENOVO IDEAPAD Y510 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات