دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad Y700-15ISK

کابل برق آداپتور سر فیش دو تایینوت بوک شارژر آن نیاز کابل برق می باشد. زیرا برای ورود جریان برق به دستگاه نیاز است. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد. زیرا سیم سوم ارت آن می باشد. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی د..
250,700 ریال
کابل برق آداپتور لپ تاپ سر فیش سه تایی Gimoنوت بوک شارژر آن نیاز کابل برق می باشد. زیرا برای ورود جریان برق به دستگاه نیاز است. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌ متری است که کیفیت ساخت ..
436,000 ریال
کابل آداپتور لپ تاپ لنوو سر یو اس بی
نا موجود
کابل تعمیری لنوو سر یو اس بیشارژر ها از سه قسمت کابل تعمیری کابل برق و آداپتور تشکیل می شوند. برای شارژ شدن نیازبه شارژر سالم دارد در بیشتر مواقع کابلی که ورود به دستگاه است و از طرفی به آداپتور متصل است در صد خرابی بیشتری را متحمل می شود. این کابل بصورت 2 سیم می باشد.خرید و قیمت کابل آداپتو..
کابل برق آداپتور لپ تاپ سر فیش سه تایی
نا موجود
کابل برق آداپتور سر فیش سه تایینوت بوک شارژر آن نیاز کابل برق می باشد. زیرا برای ورود جریان برق به دستگاه نیاز است. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی دا..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور لنوو آیدیاپد Y700-15

مهم ترین قسمت آداپتور یک لپ تاپ کابل تعمیری آن است. به وسیله این کابل که به جک پاور وصل میشود لپ تاپ شروع به شارژ شدن مینماید اندازه این کابل مشابه به یو اس بی میباشد و داخل آن سوزن دارد. اگر زمانی آداپتور شما دچار مشکل شد برای مثال لپ تاپ را شارژ نکرد حتما احتیاج به این نیست که به طور کل آداپتور را تعویض نمایید بلکه میتوانید به راحتی با تعویض کابل آداپتور آن همانند قبل از آداپتور خود استفاده نمایید.شما میتوانید قیمت خرید کابل تعمیری LENOVO IDEAPAD Y700-15 را در این صفحه مشاهده نمایید.

کابل برق لنوو آیدیاپد Y700-15

نوت بوک لنوو شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد.با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کرده و می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچ گونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری LENOVO IDEAPAD Y700-15 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات