دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad Y700-15ISK

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور لنوو آیدیاپد Y700-15

مهم ترین قسمت آداپتور یک لپ تاپ کابل تعمیری آن است. به وسیله این کابل که به جک پاور وصل میشود لپ تاپ شروع به شارژ شدن مینماید اندازه این کابل مشابه به یو اس بی میباشد و داخل آن سوزن دارد. اگر زمانی آداپتور شما دچار مشکل شد برای مثال لپ تاپ را شارژ نکرد حتما احتیاج به این نیست که به طور کل آداپتور را تعویض نمایید بلکه میتوانید به راحتی با تعویض کابل آداپتور آن همانند قبل از آداپتور خود استفاده نمایید.شما میتوانید قیمت خرید کابل تعمیری LENOVO IDEAPAD Y700-15 را در این صفحه مشاهده نمایید.

کابل برق لنوو آیدیاپد Y700-15

نوت بوک لنوو شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد.با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کرده و می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچ گونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری LENOVO IDEAPAD Y700-15 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات