دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ ام اس آی Msi Cr400

نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور cr400

نوت بوک cr400 شارژر از سه قسمت تشکیل می شود. کابل تعمیری از یک سمت به جک پاور و از سمت دیگر به آداپتور لحیم می گردد. سر سوکت این کابل 5.5*2.5 می باشد.در صورت خرابی در این کابل نیاز به تعویض کامل شارژر نمی باشد شما با تعویض این کابل می توانید دستگاه را شارژ نمایید. این دستگاه کابل تعمیری ایسوس نرمال سر صاف و سر کج را ساپورت می نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری cr400 را مشاهده نمایید.

کابل برق cr400       

نوت بوک msi cr400 شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد.با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کرده و می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد.شما می توانید قیمت خرید کابل برق cr400 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات