دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ ام اس آی Msi Cr42

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور cr42

نوت بوک msi cr42 در قسمت شارژر از سه قسمت تشکیل می شود.یکی از این قسمت ها مربوط به اتصال به سمت جک برق و از سوی دیگر به آداپتور متصل میگردد. سر سوکت این کابل 5.5*2.5 می باشد.در صورت خرابی در این کابل نیاز به تعویض کامل شارژر نمی باشد شما با تعویض این کابل می توانید دستگاه را شارژ نمایید. این دستگاه کابل تعمیری ایسوس نرمال سرکج و سر صاف را ساپورت می نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری cr42 را مشاهده نمایید.

کابل برق cr42

نوت بوک cr42 برای شارژ شدن مناسب نیاز به کابلی دارد که جریان برق بدرستی در آن جریان داشته باشد. با اتصال قسمت دو شاخه به برق ، جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق وارد و می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتور ها کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل برق cr420 را مشاهده نمایید
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات