دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ ام اس آی Msi Cr420

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور cr420

شارژها از قسمت آداپتور کابلی با عنوان کابل آداپتور به آن ها لحیم می شود. کابل تعمیری در نوت بوک msi cr420 از سوی سمت جک برق و از سوی دیگر به آداپتور متصل میگردد. سر سوکت این کابل 5.5*2.5 می باشد. در صورت خرابی در این کابل نیاز به تعویض کامل شارژر نمی باشد شما با تعویض این کابل می توانید دستگاه را شارژ نمایید. این دستگاه کابل تعمیری ایسوس نرمال سرکج و سر صاف  را ساپورت می نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری cr420 را مشاهده نمایید.

کابل برق cr420

نوت بوک msi cr420 شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد . با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کرده و می تواند باتری را شارژ نماید. این نوع کابل‌ها که معمولا بصورت 2 پین یا 3 پین هستند بسته به نوع ورودی دستگاه متغیر هستند سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد. شما می توانید قیمت خرید کابل برق cr420 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات