دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ ام اس آی Msi Cr430

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور msi cr430   

نوت بوک msi cr430 قسمت شارژر آن از سه قسمت تشکیل شده است. کابل تعمیری اتصال به سمت جک برق و از سوی دیگر به آداپتور متصل میگردد. سر سوکت این کابل 2.5*5.5 می باشد. در صورت خرابی در این کابل نیاز به تعویض کامل شارژر نمی باشد شما با تعویض این کابل می توانید دستگاه را شارژ نمایید. این دستگاه کابل تعمیری ایسوس سر صاف و سرکج را می توانید به اداپتور لحیم نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری cr430 را مشاهده نمایید.

کابل برق cr430 

نوت بوک msi cr430 شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد. با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کرده و می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتورهای قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل برق cr430 را مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات