دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ ام اس آی Msi Cr61

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتورcr61

شارژرها از سه قسمت کابل تعمیری کابل برق و آداپتور تشکیل می شوند. لپ تاپ msi cr61 برای شارژ شدن نیازبه شارژر سالم دارد در بیشتر مواقع کابلی که ورود به دستگاه است و از طرفی به آداپتور متصل است در صد خرابی بیشتری را متحمل می شود. سر سوکت این کابل 5.5*2.5 می باشد. این دستگاه کابل تعمیری ایسوس نرمال سر کج و سر صاف را ساپورت می نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری cr61 را مشاهده نمایید.

کابل برق cr61 

نوت بوک msi cr61 شارژر آن از 3 قسمت کابل برق کابل تعمیری و آداپتور تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد.با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کرده و می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتورهای قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل برق cr61 را مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات