دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ ام اس آی Msi Cx600

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور ام اس آی cx600

نوت بوک msi cx600 برای شارژشدن نیاز به شارژر دارد. شارژرها از سه قسمت تشکیل می شود کابل تعمیری آداپتور و کابل برق .کابل تعمیری سر سوکت آن 2.5*5.5 می باشد.در صورت خرابی در این کابل نیاز به تعویض کامل شارژر نمی باشد شما با تعویض این کابل می توانید دستگاه را شارژ نمایید. این دستگاه کابل تعمیری ایسوس نرمال سر کج و سر صاف را ساپورت می نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری cx600 را مشاهده نمایید.

کابل برق ام اس آی cx600 

شارژر در هر نوت بوک از اهمیت بالایی برخوردار است.نوت بوک msi cx600 برای آنکه جریان برق در آن ورود کند باید شارژر آن سالم و بدون اتصالی باشد. شارژرها از 3  قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد. کابل برق از یک سمت به آداپتور و از سمت دیگر به ورودی برق وارد می شود. در آداپتور های کابل برق به صورت دو صورت 2 چاک و 3 چاک می باشد 3 چاک ها سیم سوم ارت آن می باشد. در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل برق cx600 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات