دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCEE

کابل برق آداپتور سر فیش دو تایینوت بوک شارژر آن نیاز کابل برق می باشد. زیرا برای ورود جریان برق به دستگاه نیاز است. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد. زیرا سیم سوم ارت آن می باشد. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی د..
250,700 ریال
کابل برق آداپتور لپ تاپ سر فیش سه تایی Gimoنوت بوک شارژر آن نیاز کابل برق می باشد. زیرا برای ورود جریان برق به دستگاه نیاز است. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌ متری است که کیفیت ساخت ..
436,000 ریال
کابل آداپتور لپ تاپ سونی 6.5*4.4mm
نا موجود
کابل تعمیری سونی 6.5*4.4mmشارژر ها از سه قسمت کابل تعمیری کابل برق و آداپتور تشکیل می شوند. برای شارژ شدن نیازبه شارژر سالم است. در بیشتر مواقع کابلی که ورود به دستگاه است و از طرفی به آداپتور متصل است در صد خرابی بیشتری را متحمل می شود. این کابل بصورت 2 سیم می باشد سر سوکت ها در سونی همه به سای..
کابل برق آداپتور لپ تاپ سر فیش سه تایی
نا موجود
کابل برق آداپتور سر فیش سه تایینوت بوک شارژر آن نیاز کابل برق می باشد. زیرا برای ورود جریان برق به دستگاه نیاز است. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی دا..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کابل تعمیری آداپتور سونی وی پی سی EE

نوت بوک sony vpc ee شارژر از سه قسمت تشکیل می شود. کابل تعمیری از یک سمت به جک پاور و از سمت دیگر به آداپتور لحیم می گردد. سر سوکت این کابل 4.4*6.5 می باشد.در صورت خرابی در این کابل نیاز به تعویض کامل شارژر نمی باشد شما با تعویض این کابل می توانید دستگاه را شارژ نمایید. این دستگاه کابل تعمیری سونی را ساپورت می نماید. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری سونی ee را مشاهده نمایید.

کابل برق سونی وی پی سی EE

نوت بوک sony vpc ee شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد. با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کرده و می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیچگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. این کابل دارای قطر 0.5 سانتی‌متری است که کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد. شما می توانید قیمت خرید کابل برق سونی ee را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات