دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کابل شارژر لپ تاپ توشیبا تکرا Toshiba Tecra A9

نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

کابل شارژ لپ تاپ توشیبا A9

نوت بوک Toshiba A9 برای روشن شدن و شارژ باتری نیاز به شارژر دارد. هر شارژر از 3 قسمت تشکیل شده است. یکی از این قسمت ها کابل تعمیری نامیده میشود که از یک سو سوکت شارژ است و سوی دیگر به آداپتور لحیم شده است. در صورت خرابی در سر سوکت شارژرشما می توانید فقط کابل تعمیری آن را تعویض نمایید. این دستگاه کابل تعمیری ایسوس سر نرمال سر کج و سر صاف را می تواند ساپورت کند. شما می توانید قیمت خرید کابل تعمیری توشیبا a9 را مشاهده نمایید.

کابل برق لپ تاپ توشیبا A9

نوت بوک توشیبا A9 شارژر آن از 3 قسمت تشکیل شده است یکی از قسمت های اصلی کابل برق می باشد. با اتصال قسمت دو شاخه به برق جریان برق ورود می کند و با اتصال قسمت سه چاک یا دو چاک کابل برق به آداپتور کاملا برق ورود کرده و می تواند باتری را شارژ نماید. در آداپتور های قدیمی کابل برق به صورت دو چاک بوده اما امروزه بصورت 3 چاک می باشد زیرا سیم سوم ارت آن می باشد در صورت خرابی در کابل برق بدون هیگونه مشکلی می توانید آن را تعویض نمایید. شما می توانید قیمت خرید کابل برق Toshiba a9 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات