دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire Es1-512

Case D Laptop Acer Aspire ES1-512 Black کالای فوق قاب کف لپ تاپ ایسر Aspire ES1-512 مشکی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ ES1-512 به "قاب و لولای لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire Es1-512" مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی و آسیب دیدگی پیچ ه..
2,932,100 ریال
Hings Laptop Acer Aspire ES1-512 مهم ترین قابی که به لولا Acer Aspire ES1-512 متصل است قاب دور کیبورد یا همان قاب C است. شما باید این قاب را جدا کرده اما برای جدا نمودن آن لازم است که قاب A و B نیز باز شود تا لولا از لپ تاپ به طور کامل جدا شود. توجه داشته باشید که در بسیاری از لپ تاپ‌ها، سیم..
970,100 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

قاب و لولای ایسر Es1-512

قاب و بدنه مربوط به لپ تاپ به عنوان بدنه و شاسی دستگاه شناخته شده است. لپ تاپ acer aspire es1-512 با در نظر گرفتن دو قسمت اصلی بالا و پایین دستگاه ، طراحی و ساخته می شود.سلامت قاب و بدنه لپ تاپ نقش مهمی در پایداری سایر قطعات نوت بوک ایفا می نماید. قاب ها با توجه به سلیقه و در خواست کاربران در رنگ های متفاوتی تولید می شوند.

قاب لپ تاپ ایسر اسپایر es1-512

قاب کف ال سی دی es1-512

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ es1-512 اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی  می باشد. زیرا مادریرد لولا بر روی آن سوار می شود و کلا قسمت بالای دستگاه بر روی آن می باشد .برای اینکه بدانیم قاب کف دستگاه آسیب دیده است یا خیر، باید بین قاب دور کیبورد و قاب کف دستگاه را بررسی کنیم. اگر بین این دو قاب شکاف یا فاصله ایجاد شود و یا جای پیچ های دستگاه به علت فشار، ضربه و .... آسیب دیده باشد، این موضوع باید مورد بررسی قرار گیرد و در صورت لزوم قاب کف لپ تاپ شما تعویض گردد. 
لولای لپ تاپ ( Hinge): لولای نوت بوک es1-512 این مدل لولا وHolder با هم می باشد .این قطعه به عنوان یک قطعه مکانیکی و همچنین پر استهلاک لپ تاپ بوده و وظیفه باز و بسته نمودن درب دستگاه را انجام می دهد که مشخصاٌ میزان زیادی از فشار و وزن را تحمل می نماید.

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات