دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ ایسوس Asus K43SD

قاب پشت ال سی دی ایسوس K43Eتوجه: قاب پشت ال سی دی لپ تاپ ایسوس K43E فاقد روکش لولا می باشد.قاب پشت ال سی دی یا Back Cover که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود ، این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می تو..
3,771,400 ریال
قاب پشت ال سی دی ایسوس K43S دست دومبدنه لپ تاپ یا قاب لپ تاپ نقش مهمی در نگه داشتن قطعات لپ تاپ به یکدیگر دارد و خرابی یا همان شکستگی قاب تاثیر بسیار زیادی روی دستگاه و آسیب فلت تصویر دستگاه می شود. لذا در هنگام شکستگی قاب نیاز به تعویض و یا تعمیر قاب می باشد. معمولا در زمانیکه قاب سالم دستگاه ..
2,376,200 ریال
لولا ایسوس K43Eلولای لپ تاپ ASUS K43E یکی از قطعات مهم نوت بوک می باشد که قاب های بالایی را به قاب های پایین متصل می کند و همچنین Hings در لپ تاپ ایسوس امکان تنظیم حالت صفحه نمایش را به شما می دهد. بنابراین حتما به آرامی دستگاه را باز و بسته کنید.خرید و قیمت لولا نوت بوک ایسوس K43Eوظیفه ..
1,057,300 ریال
قاب کف لپ تاپ ایسوس K43S
نا موجود
قاب کف ایسوس K43SDبه قاب کف یا زیر لپ تاپ ASUS K43SD اختصارا به آن کاور D نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد ، می باشد. هرگونه رسانایی در این بخش می‌تواند تاثیرات منفی برای قطعات دستگاه داشته باشد. شما می توانید قیمت خرید قاب  ASUS K43SD را در..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
سوالات متداول

خير. فقط داراي يک هفته مهلت تست مي باشد که مي توانيد مرجوع کنيد.

زماني که قسمت هاي مهم قاب مانند جا پيچ هاي لولا و يا قسمتي که فلت تصوير قرار دارد شکسته شده باشد ممکن باشد به ال اي دي و فلت ، جک برق يا مادر بورد آسيب ببيند.

در صورت شکستگي بهتر است تعويض گردد زيرا جاي پيچ براي نگه داري لولا و LED بسيار مهم است و امکان آسيب رساندن به ال اي دي و مادر برد و فلت تصوير مي شود.

خير، معمولا بايد لولا عوض شود مگر اينکه شکستگي لولا باعث آسيب رسيدن به جاي پيچ قاب شود

خير. مي توانيد تاچ پد را از قاب قبلي جدا کرده و روي قاب جديد قرار دهيد ولي بايد اين جابجايي با دقت و احتياط انجام شود که به تاچ پد آسيب نرسد و به درستي نصب شود.

بله ، امکان دارد با شکستگي در قسمت قاب پشت ال سي دي سبب شل شدن مانيتور لپ تاپ ميشود و ممکن است ال اي دي شما شکسته شود و يا فلت و تصوير آسيب ببيند که در صورت آسيب ديدگي فلت ، مادربرد نيز آسيب مي بيند.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات