دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ ایسوس Asus K53U

قاب کف ایسوس K53Uبه قاب کف یا زیر لپ تاپ ایسوس اختصارا به آن کاور D نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد ، می باشد. هرگونه رسانایی در این بخش می‌تواند تاثیرات منفی برای قطعات دستگاه داشته باشد. شما می توانید قیمت خرید انواع قاب ایسوس K53U را در این ص..
3,444,400 ریال
قاب جلو ال سی دی ایسوس K53Tقاب جلوی مانیتور Asus K53T که به آن کیس B نیز گفته می شود. یک لایه نازک از جنس PVC و یا لایه ای با پوشش پلاستیک از اجزای تشکیل دهنده این قسمت است که در زمان تعویض صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس نیاز به تعویض پیدا می نماید. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت ..
2,452,500 ریال
قاب پشت ال سی دی ایسوس K53Tقاب پشت مانیتور Asus K53T که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود ، این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد. در صورت آسیب..
4,610,700 ریال
قاب پشت ال سی دی ایسوس K53Uقاب پشت مانیتور K53U که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود، قاب پشت ال سی دی در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد درصورتیکه این قاب دچار آسیب شود می توانید قیمت خرید انواع قاب ایسوس K53U را در این صفحه مشاهده نمایید.خرید..
3,564,300 ریال
قاب کنار کیبرد لپ تاپ ایسوس K53T قهوه ای
نا موجود
قاب کنار کیبر ایسوس K53Tقاب لپ تاپ می تواند در اثر عوامل مختلفی مثل سقوط ، فشار ، خراشیدگی و فرسودگی دچار آسیب شده و زیبایی و کارایی خود را از دست بدهد قاب و پوشش لپ تاپ به عنوان بدنه اصلی لپ تاپ و همانند یک اسکلت یا استخوان وظیفه کنار هم نگه داشتن سایر قطعات لپ تاپ را بر عهده دارد این قطعه از ..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
سوالات متداول

خير فقط داراي يک هفته مهلت تست مي باشد که مي توانيد مرجوع کنيد.

در صورت شکستگي بهتر است تعويض گردد زيرا جاي پيچ براي نگه داري لولا و LED بسيار مهم است و امکان آسيب رساندن به ال اي دي و مادر برد و فلت تصوير مي شود.

زماني که قسمت هاي مهم قاب مانند جا پيچ هاي لولا و يا قسمتي که فلت تصوير قرار دارد شکسته شده باشد ممکن باشد به ال اي دي و فلت ، جک برق يا مادر بورد آسيب ببيند.

خير. مي توانيد تاچ پد را از قاب قبلي جدا کرده و روي قاب جديد قرار دهيد ولي بايد اين جابجايي با دقت و احتياط انجام شود که به تاچ پد آسيب نرسد و به درستي نصب شود.

با توجه به اینکه کيبورد در دستگاه ایسوس K53U به صورت خاري نصب میشود، مهم نمیباشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات