دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ ایسوس Asus N43JQ

Case D Laptop Asus N43-Black * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ها و اتصال مجدد آن ها به دستگاه نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب کف N43 جهت ..
3,575,200 ریال
Hings Laptop Asus N43 Two Screw اصلی ترین آسیب که به لولا asus n43وارد میشود شکستگی است که دربرخی  موارد بعضی تعمیرکار ها اقدام به جوش دادن آن می کند که در صورت موجود نبودن لولا ایسوس n43 اقدام به جوش دادن می نمایند. جوش دادن دقیق در فضای کم نوت بوک کار بسیار مشکلی می باشد, درب دستگاه به ..
915,600 ریال
Hings Laptop Asus N43 Three Screw لولا نوت بوک asus n43 اگر دچار لقی بود و یا استحکام اولیه را نداشت. برای جلوگیری از آسیب های احتمالی باید برای تعویض آن اقدام نمایید. دو مورد از عواملی که باعث خرابی می شود, این است که لپ تاپ خود را از روی درب آن بلند کنید و همچنین باز کردن آن فراتر از یک زا..
915,600 ریال
قاب جلو ال سی دی لپ تاپ ایسوس N43_13GN1H40P010-1 مشکی-پلاستیکی دو پیچ
نا موجود
Case B Laptop Asus N43-Black لپ تاپ Asus N43 دارای دو مدل قاب پشت ال سی دی دو جای پیچ و سه جای پیچ می باشد که این قاب مخصوص لپ تاپ های دارای قاب پشت ال سی دی دو جای پیچ است. لازم است که در هنگام خرید حتما به مدل جا پیچ قاب خود دقت نمایید. این نکته زمانی اهمیت بیشتری پیدا میکند که شما بخواهید ف..
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ ایسوس N43 نقره ای-دو پیچ
نا موجود
Case A Laptop Asus N43-Gray-Two Screw   لپ تاپ Asus N43 دارای دو مدل قاب پشت ال سی دی دو جای پیچ و سه جای پیچ می باشد که این قاب مخصوص لپ تاپ های دارای قاب پشت ال سی دی دو جای پیچ است...
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ ایسوس N43S نوک مدادی-سه پیچ فلزیی
نا موجود
Case A Laptop Asus N43S-Gray-Three Screw   لپ تاپ Asus N43S دارای دو مدل قاب پشت ال سی دی دو جای پیچ و سه جای پیچ می باشد که این قاب مخصوص لپ تاپ های دارای قاب پشت ال سی دی سه جای پیچ است...
قاب کنار کیبرد لپ تاپ ایسوس N43 مشکی
نا موجود
Case C Laptop Asus N43-Black * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ها و اتصال مجدد آن ها به دستگاه نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب کنار کیبرد N43..
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات