دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ ایسوس Asus N61JA

Hings Laptop Asus N61لولا لپ تاپ Asus N61 دردو سمت چپ و راست نمایشگر قرار دارد که هر بخش با بخش دیگر از لحاظ ظاهر و کاربرد متفاوت است درصورت آسیب دیدن هر کدام از لولاها به تعمیرکار مراجعه نمایید زیرا نداشتن مهارت کافی در تعویض لولا لپ تاپ ایسوس Asus N61 ممکن است باعث آسیب رسیدن به بخش هایی از لپ..
2,081,900 ریال
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ ایسوس N61 سفید
نا موجود
قاب پشت ال سی دی ایسوس N61قاب و پوشش لپ تاپ ها به‌عنوان بدنه اصلی آن محسوب می‌شوند که سایر قطعات لپ تاپ به آن متصل می‌گردند. قاب همانند یک اسکلت و استخوان است که سایر بخش‌ها را در کنار هم نگه‌داشته و در برابر آسیب‌ها محافظت می نماید.خرید و قیمت قاب بدنه لپ تاپ ا..
قاب پشت و جلو ال سی دی لپ تاپ ایسوس N61 همراه با شیشه
نا موجود
قاب پشت و جلو ال سی دی ایسوس N61قاب و پوشش لپ تاپ ها به‌ عنوان بدنه اصلی آن محسوب می‌شوند که سایر قطعات لپ تاپ به آن متصل می‌گردند. قاب همانند یک اسکلت و استخوان است که سایر بخش‌ها را در کنار هم نگه‌داشته و در برابر آسیب‌ها محافظت می نماید.خرید و قیمت قاب بدنه ا..
نگهدارنده ال سی دی لپ تاپ ایسوس N61
نا موجود
هولدر ایسوس N61همان طور که می‌دانید نگهدارنده نوت بوک Asus N61 وظایف مهمی در لپ تاپ دارد محافظت از قسمت های آسیب‌ پذیر لپ تاپ یعنی صفحه نمایش و مادربرد برعهده بدنه یا قاب لپ تاپ است. اما گاهی اوقات ممکن است مشکلات متعددی رخ دهد که باعث شود قاب لپ تاپ دچار آسیب شود. هولدر در لپ تاپ Asu..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
سوالات متداول

بله ، امکان دارد با شکستگي در قسمت قاب پشت ال سي دي سبب شل شدن مانيتور لپ تاپ ميشود و ممکن است ال اي دي شما شکسته شود و يا فلت و تصوير آسيب ببيند که در صورت آسيب ديدگي فلت ، مادربرد نيز آسيب مي بيند.

خير فقط داراي يک هفته مهلت تست مي باشد که مي توانيد مرجوع کنيد.

در صورت شکستگي بهتر است تعويض گردد زيرا جاي پيچ براي نگه داري لولا و LED بسيار مهم است و امکان آسيب رساندن به ال اي دي و مادر برد و فلت تصوير مي شو

خير، معمولا بايد لولا عوض شود مگر اينکه شکستگي لولا باعث آسيب رسيدن به جاي پيچ قاب شود

خير. مي توانيد تاچ پد را از قاب قبلي جدا کرده و روي قاب جديد قرار دهيد ولي بايد اين جابجايي با دقت و احتياط انجام شود که به تاچ پد آسيب نرسد و به درستي نصب شود.

زماني که قسمت هاي مهم قاب مانند جا پيچ هاي لولا و يا قسمتي که فلت تصوير قرار دارد شکسته شده باشد ممکن باشد به ال اي دي و فلت ، جک برق يا مادر بورد آسيب ببيند.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات