دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ ایسوس Asus X550LD

Hings Asus X550C لپ تاپ Asus X550C-K550V دارای دو مدل صفحه نمایش نازک و ضخیم می باشد که این لولا مخصوص لپ تاپ های دارای صفحه نمایش نازک است. از آسیب های جدی که خراب شدن لولا لپ تاپ Asus X550C به بار می آورد،صدمه زدن به نمایشگر لپ تاپ است که به مرور زمان منجر به  تغییر رنگ ها و حتی شکستن ن..
1,547,800 ریال
قاب جلو ال سی دی لپ تاپ ایسوس X550 Intel مشکی
نا موجود
Case B Laptop Asus x550 * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب جلو ال سی دی X..
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ ایسوس X550 Intel مشکی
نا موجود
Case A Laptop Asus X550 Intel-Black قاب پشت ال سی دی لپ تاپ Asus X550 Intel فاقد روکش لولا می باشد. * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه ..
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ ایسوس X550 Intel مشکی-بدون کاور لولا
نا موجود
Case A Laptop Asus X550 Intel Without Cover Hings Black قاب لپ تاپ Lenovo X550 Intel Black دارای یک عدد روکش لولا می باشد...
قاب کف لپ تاپ ایسوس X550-X552 Intel مشکی-با USB برای باتری External
نا موجود
Case D Laptop Asus X550-X552 Intel Black With USB Battery External * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ها و اتصال مجدد آن ها به دستگاه نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعوی..
قاب کف لپ تاپ ایسوس X550-X552 Intel مشکی-بدون USB برای باتری External
نا موجود
Case D Laptop Asus X550-X552 WithOut USB Black * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ها و اتصال مجدد آن ها به دستگاه نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض ..
قاب کنار کیبرد لپ تاپ ایسوس X550-X552 مشکی
نا موجود
Case C Laptop Asus X550-X552 Black * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ها و اتصال مجدد آن ها به دستگاه نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب کنار کیب..
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

نحوه تعویض لولا لپ تاپ ایسوس X550L

برای تعویض لولای لپتاپ ایسوس X550L ابتدا از خاموش بودن لپتاپ اطمینان حاصل نمایید. در قدم بعدی طبق تصویر زیر دو قفل باطری را به سمت مخالف تغییر جهت دهید و باطری را جدا نمایید.در قدم بعدی تمام پیچ های قاب کف را باز نمایید.

در قدم بعدی قاب C را به آرامی به صورت نیمه باز قرار دهید و سوکت فلت های کیبرد ، تاچ پد وبرد سوییچ را آزاد نموده و سپس قاب C را به طور کامل باز نمایید.

در قدم بعدی تمام پیچ ها و فلت های متصل به مادربرد را جدا نمایید و مادربرد را آزاد نمایید.

 در قدم بعدی پیچ های لولای سمت راست را باز نمایید.

در قدم بعدی پیچ های لولای سمت چپ را باز نمایید.

در قدم بعدی روکش پلاستیکی پیچ روی قاب  B را باز نموده و پیچ قاب B را باز نمایید.

در قدم نهایی پیچ های لولا را باز نموده و لولا را از روی قاب A آزاد نمایید.

نحوه تعویض قاب A لپ تاپ ایسوس X550L

برای تعویض قاب A لپتاپ ایسوس X550L ابتدا از خاموش بودن لپتاپ اطمینان حاصل نمایید. در قدم بعدی طبق تصویر زیردو قفل باطری را به سمت مخالف تغییر جهت دهید و باطری را جدا نمایید.

در قدم بعدی روکش پلاستیکی پیچ روی قاب  B را باز نموده و پیچ قاب B را باز نمایید.

در قدم بعدی پیچ های مربوط به ال سی دی  و لولا را باز نمایید.

در قدم بعدی سوکت فلت وب کم را جدا نمایید.


در قدم بعدی قاب  A آماده تعویض میباشد.

نحوه تعویض قاب C لپ تاپ ایسوس X550L

برای تعویض قاب C لپتاپ ایسوس X550L ابتدا از خاموش بودن لپتاپ اطمینان حاصل نمایید. در قدم بعدی طبق تصویر زیر دو قفل باطری را به سمت مخالف تغییر جهت دهید و باطری را جدا نمایید. در قدم بعدی تمام پیچ های قاب کف را باز نمایید.

در قدم بعدی قاب C را به آرامی به صورت نیمه باز قرار دهید و سوکت فلت های کیبرد ، تاچ پد وبرد سوییچ را آزاد نموده و سپس قاب C را به طور کامل باز نمایید.

کیبرد این مدل دستگاه به صورت لحیم میباشد. بعد از باز نمودن تاچ پد و برد سوییچ بر روی قاب C ، باید محل های لحیم شده را با کاتر یا هر شیء تیزی جدا نمایید و در قدم بعدی کیبرد را آزاد کنید.

در قدم نهایی قاب C  اماده تعویض میباشد.


 


 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات